Миллениалка• Изменено 13 июля 2024
Ваші думки про Мар´янку Безмозглу?
Чому наша країна заслужила ось таке?
Що у нас не так що саме таке у нас працює депутатинею?
Миллениалка
• 13 июля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну то что он умнее и хитрее согласна. В остальном им всем начхать на простой народ. Люди для них мусор.
Ви дуже цинік. ПОП за 5 років президентства - контрастно посивів. Безвіз, Томос, це речі які зовсім не про байдужість до простого люду.
Автопортрет нурофена• 13 июля 2024
Ответ дляТоскующая
Надеюсь, тех кто причастен к отключениям света поставят к стенке. ’ Не робіть трагедію там де її нема’
А сколько людей в такой жаре выживают с больным сердцем, а как с маленькими детьми когда лишний раз страшно открыть холодильник и нет воды и не работают лифты. Эти отключения - геноцид украинского народа изнутри, своей же властью. Впрочем так как и тцк
Что самое удивительное, у нас вода горячая льется как кипяток. Такой температуры даже до войны не было. Это энергодефицит?
Автопортрет нурофена• 13 июля 2024
Ответ дляМиллениалка
Согласна. В чем-то вы правы. Если бы все можно вернуть на 5 лет назад...
Злюсь до кипіння• 13 июля 2024
Ответ дляМуркамурковна
Ніхто не дивився.. по пріколу ж все
І прикол тут ні до чого! Не шукайте винуватців, будь ласка. Раніше також не дивилися на партійні списки, не тількі в 2019 році. Така, нажаль недосконала у нас виборча система.
Навіть якщо хтось у партійному списку не подобався, у нас ( виборців) не було важелів того кандидата в депутати видалити зі списку.
Злюсь до кипіння• 13 июля 2024
Ответ дляМиллениалка
А томос при Порошенко тут до чого? У нас взагалі релігія відокремлена від держави. Те що він катався туди сюди за державні кошти ні про що не свідчить. Можливо це його особисті вподобання , а не піклування про нарід.
Вам особисто той томас що дав?
Киця-бриця• 13 июля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
То ви при порохі без світла і води сиділи?
Попередники хоч берега бачили, всю комуналку забезпечували.
А цим відкрито на вас плювать -продай собаку заплати за газ, помийтесь в річці і інші перли. Вони вас взагалі за людину не вважають.
В гости звали?• 14 июля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Хіба вона не по партійному списку йшла? Ми ж не всих обираємо прямим голосуванням !
Ні, наскільки пам´ятаю, обиралась на Оболоні. Але ви можете перевірити.
І навіть, якщо йшла б по списках, ну от таке обрали.
Кому там слова не давали• 14 июля 2024
Зарабатывает ( мы тут ржем ..а у нее все продумано на озере Комо
И она выполняет задачи власти, иначе ее бы не было
Кому там слова не давали• 14 июля 2024
Ответ дляВ гости звали?
помните , тогда дурная тема была списками ((