Сладкий лимончик• 13 июля 2024

Келоидный рубец после лапароскопии выше пупка

Пол года назад удаляла лапароскопией желаний. Операция была немного сложная. Шов около 4 см выше пупка. Была у хирурга через месяц, сказал все хорошо. А последний месяц он начал расти над повернётся кожи, келоидный стал(( ещё т уехала на месяц в Карпаты. Начал болеть.
И что делать? Это уже навсегда?
Вся така шо куди там• 13 июля 2024
На жаль, так. В мого чоловіка після операції на серці довгий шрам на грудній клітині. 2/3 шраму тоненька смужка, а 1/3 келоїдний рубець. Трохи згладив ситуацію пластир мепіформ, але він довго його носив, місяці три, не менше. Зверталися в центри по видаленню рубців, то тільки хірургічним методом його можна позбутися. Але коли постійно приймаєш розріджувач крові, то все що повʼязано з подальшим хірургічним втручанням, вносить свої складнощі, тому так і не наважився видалити.

автор Сладкий лимончик • 13 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Це виходить хірург погано зашив? А він не болить? У мене почав боліти, я тепер штани не можу одягнути, місце таке(
Вся така шо куди там• 13 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Ні, це така реакція організму. Від келоїдних рубців ніхто не застрахований. В нього він теж болів. Якщо вам він буде заважати, то тільки видалення допоможе.
автор Сладкий лимончик • 13 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Я ледве цю операцію винесла. А що допомогло від болю? Просто незнаю чи з мого боку це нормально писати через пів року хірурга чи він тут ні до чого
Дайте вподобайок• 13 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Обязательно напишите врачу! Это нормально и правильно:)
Вся така шо куди там• 13 июля 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Пластир допоміг, бо спочатку були якісь мазі (назв я вже не памʼятаю), але після них був сильний свербіж і на деякі навіть алергія.
Спробуйте купити одну пластину. Може і вам легше стане.
автор Сладкий лимончик • 14 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Дуже дякую Вам!