Янка-угомонись• 13 июля 2024
Я одна не розумію чому всі так поважають Тіну Кароль за те, що вона вдова?
От ніяк не зрозумію.
Багато фанатів захоплюються нею через те , що вона вже 10 з хвостом років ТИПУ сама.
Окей, навіть якщо бути неймовірно тупою і повірити в це, що такого хорошого в тому, що молода жінка 10 років сама і страждає? От що тут хорошого ? В чому героїзм? Покласти все своє життя на пам‘ять людини, яку знала 5 років?
Ніхто ж не знає, що у них було б в шлюбі далі. Може він би її заради молодухи, забрав би все майно і тд.
Навіть якщо й ні, то що тут хорошого?
Я вже мовчу про те, що вона на цьому образі заробляє
Навіть якщо й ні, то що тут хорошого?
Я тут с краю постою• 13 июля 2024
Є однолюби, ми не знаємо що вона відчуває і як живе, і чи є у неї чоловік
Ну ниче се• 13 июля 2024
Знайдіть інфу чому її тягали на допити після майдану.
Не той образ ви розбачили
Мне она не нравится. Все песни красные были в молодости. А потом такое впечатление, что кто то придумал, что она самая популярная - и везде это пытались навязать. Единственное, что реально крутое сделанное уже после смерти мужа - это рождественские песни. А все остальное что то сделает и везде транслируют, что это хит, что то гениальное ..
И еще навязывают, что она самая сексуальная певица. Но как по мне, то она больше как мамка.
...аяприкольная• 13 июля 2024
Мені вона ніколи не подобалася. Плаття- спідня білизна, заунивні пісні. Недавно прочитала статтю що волосся у неї не густе і тонке і на фото усюди шиньони.
Не гоню• 13 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
Не той образ ви розбачили
Цікаво. Я не чула такого. Розкажіть
Ну ниче се• 13 июля 2024
Ответ дляНе гоню
Цікаво. Я не чула такого. Розкажіть
Мала стосунки з тим, хто влаштував розстріл.
Не така вона проста, та самі подумайте, як без спонсора тримати таку планку в шоубізнесі?
Не гоню• 13 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
У всіх артистів перуки
неДоЖиру• 13 июля 2024
Я після розлучення була 7 років сама. І тут не причина в стражданнях. А в виборі
Не гоню• 14 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
А зараз з ким у неї стосунки? Так піднялася під час війни
Метелики на душі• 14 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
Тим паче, що пісні давно гуано
Ну ниче се• 14 июля 2024
Ответ дляНе гоню
Не знаю. Не хочу писати, самі подумайте
Ну ниче се• 14 июля 2024
Ответ длянеДоЖиру
Сама вона, ага, віримо
#Пойду_кгадалке• 14 июля 2024
Меня больше поражают взрослые люди, которым есть дело до личной жизни артистов, актеров и других деятелей искусства. Одно дело творчество, другое то что происходит вне сцены. И да, ее образ вечной страдалицы на таких и рассчитан. Берет не талантом, а давит на чувства
Білка в колесі• 14 июля 2024
Не интересна, не смотрю и не слушаю. Будут хиты, буду смотреть. Как-то так
Залатавая• 14 июля 2024
Ответ дляНе гоню
Де піднялася?
Подобались пісні в молодості, а потім вона почала з себе корчити хтознащо, хоча хітів вже давно нема.
Зараз вся її слава тримається тільки на минулому і на відсутності конкурентів.
Білка в колесі• 14 июля 2024
Я вот подумала над вашим постом. У нее создан сценический образ на страдании, целый репертуар и прочее. Даже если у нее 5 мужиков в день, ей надо хорошо думать, когда и где светиться и в первую очередь с кем, сильно много вложено. Поэтому пока она не найдет спонсора, который возьмет ее под крыло, мы о ее личной жизни ничего не узнаем. Вспомните певицу Валерию-один муж продюсер ее продвигал, потом вылез абьюз, НА КОТОРОМ ОНА ЗАПИСАЛА КУЧУ ХИТОВ И СРУБИЛА БАБОК, потом появился спаситель продюсер, который ее стал раскручивать дальше в имидже этой жертвы. Это все бабки, шоумастгоуон
Дайте вподобайок• 14 июля 2024
Не сама вона і з чоловіком була. Коломойша її все, тому типу сама. Там така підвязка. І вона стерво і акула яка з´їдає всіх на своєму шляху. Мерзенна особа