Янка-угомонись• 13 июля 2024

Я одна не розумію чому всі так поважають Тіну Кароль за те, що вона вдова?

От ніяк не зрозумію.
Багато фанатів захоплюються нею через те , що вона вже 10 з хвостом років ТИПУ сама.
Окей, навіть якщо бути неймовірно тупою і повірити в це, що такого хорошого в тому, що молода жінка 10 років сама і страждає? От що тут хорошого ? В чому героїзм? Покласти все своє життя на пам‘ять людини, яку знала 5 років?
Ніхто ж не знає, що у них було б в шлюбі далі. Може він би її заради молодухи, забрав би все майно і тд.
Навіть якщо й ні, то що тут хорошого?
Я вже мовчу про те, що вона на цьому образі заробляє
diablo12• 14 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
Не знаю. Не хочу писати, самі подумайте
Коломойский Беня?

Айболитная• 14 июля 2024
А вы бы через год нового мужика нашли?
АБВГДэшница• 14 июля 2024
Вдова как портовая б...дь не выглядит.))

’Вдовушка’ Тина это сказка для наивных.))
спальное место• 14 июля 2024
Я уважаю Тину за талант, красоту и преданность Украине. Не личная жизнь меня не касается
Блакитна устриця• 14 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Мені вона ніколи не подобалася. Плаття- спідня білизна, заунивні пісні. Недавно прочитала статтю що волосся у неї не густе і тонке і на фото усюди шиньони.
Нормальне в неї волосся, бачила Тетяну вживу в неформальній обстановці. Вірогідно, що укладки робить, але на своє.
Ksusci• 14 июля 2024
Ой, давно ходили чутки, що її танцює один міліардер наш, той який Бєня чи як його.
А мене вона бісить , бо намагається одночасно сексі секс давити і при цьому типу безутішно вдова.
Ksusci• 14 июля 2024
Ответ дляНу ниче се
Знайдіть інфу чому її тягали на допити після майдану.
Не той образ ви розбачили
Ой, а шо там було, киньте посиланням пліз
Ksusci• 14 июля 2024
Ответ дляА вот недавно
Вроде с Коломойским она мутила (инфа от Антона С)
Так
Губка Боб• 14 июля 2024
Памʼятаю її молоденькою на юрмалі, запалювала тоді. Зараз вона не цікава, окрім перефарбованих губ, латексних сукеньок і вічного мелькання на 1поюс1 нічого згадати.

Коленная ложечка• 14 июля 2024
А особисто вам, що дають подібні теми? Це вже якесь хобі, мабуть, срати всіх...
ФФФФристайла• 14 июля 2024
Вроде с даном балансом она
Такой мужчина красивый и талантливые и она ....диссонанс
бювет_в_обед• 14 июля 2024
Ну вдов много, это не означает что у него уже десяток мужиков через неё прошли
...аяприкольная• 14 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
https://odnaminyta.com/shou-biznes/foto-znamenitos...