Дюйм оф о4ка• 14 июля 2024
Я одна не розумію людей котрі купують в кулінарії гречку
макарони,салати із овочів
Це наскільки потрібно бути безпорадними ,щоб не могти зварити гречку чи макарони ,або покришити овочі
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я коли була студенткою для мене дорого було купувати в кулінарії
Для вас и сейчас дорого
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
В чому проблема нагодувати їду коли є світло?
В том, что не все, как вы, домашняя кошка, большинство работает и ценит свое время и силы
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А де їх зберігати, якщо відключення?
В морозилке
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
В Києві такого немає
Ты не из Киева, иначе такую тупость не сказала бы, отключают сейчас тут свет от и до
Завжди недо...• 14 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Кулинарию?
А почему нет? Когда человек работает, а потом должен по нескольким аптекам собрать лекарства по списку, а потом это все везти в больницу, и все это ежедневно, то нужно в пять утра вставать и крутить паровые котлеты? А если в больнице женщина, а ухаживает за ней мужчина - муж или сын? Отчего не купить те две паровые котлеты и пресловутую гречку в кулинарии? Конечно, речь не идет про удаление желчного или камней из почек. Тогда вся еда - это узвар и кефир.
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не могти зварити каші,це дивно
Что умеешь делать, кроме каши в жизни? Учиться и работать надо уметь, тогда не придётся жить на кухне и на всем экономить
Завжди недо...• 14 июля 2024
Ответ дляРадість моя
Фууу! Не будут называть сеть, из-за которой массово отравились люди(
Как вообще можно в такую жару что-то заказывать из готовой еды в супермаркетах?
Про все остально е я вообще молчу...
Только сегодня в шотсах на ФБ попалось видео как накачивают мясо антибиотиками. Да и муж племянницы работал до войны в Сильпо в супермаркете мясником. Сказал,мол, ни в коем случае не берите мясо в супермаркетах!
Но для ленивых или суперзанятых и так сойдет, лишь бы ничего самим не делать
Про все остально е я вообще молчу...
О, мои любимые легенды про родственников, которые работали в супермаркете - нужное подставить - и теперь никогда не покупают кулинарию/мясо/рыбу/сыр/овощи/молочное
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Я взагалі не розумію, як можна щось купляти в кулінарії?
Молча
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Чем? Стоянием в очереди в кулинарии?
Уж лучше в кулинарии, чем пожизненно на кухне
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляРадість моя
Дополню: да, жара, да, вспотела. Но зато купила свежину, нарезала несколько луковиц, мясо посолила/поперчила и поставила в холодильник. Завтра утром на шампур в электродуховку и все. Сколько это заняло моего времени? Минут 20
Ага. Если свет будет
Вкаблучках• 14 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А вечером жрут гречку из кулинарии
И не только гречку, и мясо, и рыбку, и десерты и т.д, а вы стойте часами на кухне
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
Якщо я вдома кашу зварира то я економлю на всьому?
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
В Києві не відсутня електра по 20 годин підряд.
Садова гойдалка• 14 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Из дома еду взять муж не разрешает?
причем тут не разрешает? да муж сам согласен, что в данном случае кулинарию взять это выход и мне не нужно торчать у плиты. Но вы всё равно не поймете
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
Для вас и сейчас дорого
Зараз ні,але кашу та купувати то нонсенс
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляніколи такого не було
Насправді любимо гарячі макарони , ще й сиром затираємо тому готуємо лише вдома. Але всяке може бути, чому купують таке. Може на роботі люди, в ін місті в відрядженні і живуть в готелі без плити, ну і ще багато чому можуть брати. Я колись з дитиною в декреті як була - бігала їсти борщ в пузату хату. При чому як тільки він засинав у візочку - було 15 хвилин , щоб поїсти, бо далі треба було возити візочок. Можливо ті жінки теж мене не розуміли, чому в декреті на борщ прибігає жінка....Саме страшне, що і котлету чи відбивну чоловіку брала з собою до гарніру (вже робила вдома сама бігом з малим на руках)
Це нормально
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
Так есть сейчас хочется, а не через 2 часа
Гречка вариться сама хвилин 15
Царевна в уггах• 14 июля 2024
Ответ дляВкаблучках
Розкажу історію, як моя невістка працювала в кулінарії і їм дали на утилізацію (тобто в переробку) яйця з опаришами. Пекли з ними вони полено, так ті гади в духовці стовпчиком стали, їх потім просто ножом прибрали і в продажу. І це ще не найгірше. А якщо врахувати відключення світла і холодильники без живлення, то страшно уявити, що там продають. Але то фігня, головне на кухні не стояти… Приємного
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Мясо сами выращиваете?
Можна еко купувати
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Нічого поганого в цьому не бачу. Більше за все, вважаю, що пройде деякий час й наші діти/онуки зовсім готувати не будуть.
Подивіться, скільки смартов продається, євродвушек. Це типа квартири з кухнями, але не дуже зручними для цього умовами.
А потім ще переведіть в гроші
Хай 1000$ / м2
Кухня хай з ДСП
Мийка, змішувач
Посудомийка, холодильник великий, варочна, духова шафа, витяжка.
Додайте гаджети: комбайн, міксер, мʼясорубка.
Далі приладдя, каструлі, сковорідки, судочки
Ще кульочки, мила, мильне-рьльне для кухні.
А ремонт зробити?
Краще впіхать міні холодильник й мікрохвильову пічку, купити набор посуду й приборів. Зекономив кучу бабліща.
Тільки ще є на своєї кухні витрата електроенергії, води, газу, нервів й грошей. Притащі ті торби ще й стій й грайся.
А потім ще переведіть в гроші
Хай 1000$ / м2
Кухня хай з ДСП
Мийка, змішувач
А ремонт зробити?
Такі квартири зазвичай знімають
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Може це ви безпорадна, якщо купити гречку це дорого?
Мла логіка
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляСама не знаю
Как сварить гречку будучи в командировке? Автор есть ответ на этот вопрос?
Є пузата хата
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Автор я с вами. Я тоже не понимаю зачем покупать варёную гречку) но я и не понимаю зачем кроксы покупать. Думаю это одни и те же люди.
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Сенс мікрохвильовки в розігріванні їжі. Як ви розігрієте тарілку плова або гречки?. Або ви на роботі як дитина сама розігріє? казати що мк це НЕ мастхев це якась дикість. В Европі купа готової їжі тільки розігрій - від млинців з яблуком, вареників до лазанії
На сковороді
Лукава_Кiшка• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так я ж не про складні блюда писала,щоб зварити гречку не потрібно упахуватись біля плитки цілий день
Гречку за 5 хвилин не зварити. А ось щоб розігріти - вистачить і трьох хвилин.
Я зараз дуже рідко готовлю. Майже весь час чи щось купую в кулінарії, чи замовляю доставку готової їжі. Мені так зручно. Чоловіка та сина це теж влаштовує.
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляПузата Хата
Нет электричества, например, по 8 часов.
Или люди приехали в командировку и живут в отеле - без кухни!
В готелях є їжа
Дюйм оф о4ка
• 14 июля 2024
Ответ дляУси Пуси
помню как меня одна бабка отчитала, что я покупаю варенье. А у меня двое детсадовских детей, я работаю, муж закордоном...
А мені колись сказала бабка ,що купувати рибу копчену не можна,я до пива купувала