Дюйм оф о4ка• 14 июля 2024

Я одна не розумію людей котрі купують в кулінарії гречку

макарони,салати із овочів
Це наскільки потрібно бути безпорадними ,щоб не могти зварити гречку чи макарони ,або покришити овочі
Будьте так ласкаві• 14 июля 2024
Автор, я вас розчарую ще більше) Є такі ’безпорадні’ люди, які можуть собі дозволити заплатити людині, щоб вона прийшла і приготувала їсти вдома. Чи то гречка, чи то бутерброд з маслом)

автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляПарасюха
Тоже давно задавалась этим вопросом. Когда в обед с офисов приходят, то понятно. Но когда пенсионерка из соседнего дома...
Бачите я не одна така
автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
ну то есть, ок, вы там на дачу берете, вам лень готовить, вы БАГАТАЯ и т.п., но вам за 129 грн предлагают откровенное говно. Кило гречки 25 грн, масло 180 грам - 55 грн, сколько там грам его вкинут в кашу, гривен на 10 пусть на кило. Но они же жопят даже масло нормальное вам закинуть туда. А салатик ешками посыпают. И не скрывают.
Ви думаєте там масло справжнє?
автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляБоХатая
в нас троє людей одразу їдять, я замахаюсь кожен раз гріти кожну тарілку. ніколи не варю їжу більше ніж на два рази. зварила - зʼїли одразу половину, на другий день в тій же каструлі погріла.

колись була мікрохвильовка на зйомній квартирі, вдома її немає і купувати не планую, бо не бачу в ній сенсу

у всіх різні потреби, і казати шо мікрохвильовка то маст хев якось дивно.
Ембер Херд (колишня Джонні Деппа)казала,що мікрохвильовка шкідливіше за куріння травки
автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
За всіх не кажіть. По буднях в нас 2 години вдень і 2 вночі є світло. Іноді трохи більше. Бойлер не встигає грітися, стараюся зайву тарілку не пачкати
Яка у вас лінія?
автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляПотринділиця
Как бы это не называли, это макароны
Паста то не зовсім макарони
НаБалКоніХодять• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я коли була студенткою для мене дорого було купувати в кулінарії
У вас мабуть і айфона за 50к не було тоді) а зараз у студентів це норм
автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляЦветов Мне срочно
Тут люди купують бутерброди і варені яйця
Жах
БоХатая• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
клас)

але я не користуюся мікрохвильовкою не через шкоду) просто не бачу в ній такої необхідності шоб прям не можна було обійтись

автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
В мене і зараз його немає,мені не подобаються айфони
автор Дюйм оф о4ка • 14 июля 2024
Ответ дляБоХатая
клас)

Кажуть ,що і шкода від неї є
Пузата Хата• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
В готелях є їжа
Нет, в некоторых только завтраки. Или вообще чайный уголок и все, если это какой-то хостел. И командировочные не всегда выделяют в достаточном размере на рестики. Вот люди и покупают в кулинарии.
Еще случается так, что плита ломается и сервис занимаетнекоторое время, ну пусть сутки зашел купил в кулинарию и поел на своей кухне.
Или люди только переехали и не распаковали еще свои коробки с кастрюлями, и вышли в магазин купить себе поесть на один раз.
Или вообще - они начали ремонтировать кухню, а денег съехать на время ремонта на съем или есть 3 раза в день не хватает - например, это семья учителя и слесаря в Украине с небольших доходом - кулинария для них выход.
Бегущаяпо• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Так я ж не про складні блюда писала,щоб зварити гречку не потрібно упахуватись біля плитки цілий день
треба тільки плита і електрика) а які ж з цим проблеми?))
НаБалКоніХодять• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я про те що часи інші.
ГендиреХтор• 14 июля 2024
Я купую часто. Дивуйтесь на здоров я💚
Луноликая Вика• 14 июля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну лень им готовить даже гречку, любят люди себя. У нас новус возле крутых новостроев, видели бы вы какие там очередищи вечером в кулинарию. Багатии сгребают все подряд, абы не готовить.
Там вечером еще и скидки 🤣
Ку-кусик• 14 июля 2024
Комусь просто впадло готувати.
Або не любить це робити.
При цьому, може собі дозволити купувати приготоване.
Тюрюнь_Тюнь• 14 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мла логіка
Шо?
Королева ганделику• 15 июля 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Там есть холодец?
Іноді буває) я не часто там купляю)

Христя в тiстi• 15 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Яка у вас лінія?
Група чи що? Наче 3
Виправлялочка• 15 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ви думаєте там масло справжнє?
так я и пишу, что там спред. Зажопили нормального масла положить. И они же для кулинарии явно то масло не с наценкой у себя берут, так шо оно еще дешевле им будет
Штора с кисточкой• 15 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Просто дивує таке
Хліб в хлібопічці приготувати не набагато важче, ніж гречку.. Ви хліб купуєте?
автор Дюйм оф о4ка • 15 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
А до чого тут хліб взагалі?
автор Дюйм оф о4ка • 15 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Група чи що? Наче 3
Так
Штора с кисточкой• 16 июля 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
А до чого тут хліб взагалі?
А до чого тут гречка?
Тобто, Вам можна полегшувати собі життя, а іншим дивуєтесь?