tarveldy• 14 июля 2024

Іпсошні теми

Як це працює: автор створює тему, псевдо патріотичну, де лунають чистою українською мовою всі кацапські норотиви, але з нашим улюбленою зрадою
Нагадую, вони досі не знають хто путін)))
З останього:
Мир будь-якою ціною
Влада влаштовує енергогеноцид
Бусік-тцк-Авдіївка
Трамп переможе нам хана
ЄС перекриє постачання грошей
Може щось ще забула з старого, але дівчата, нагадую , інформаційна гігієна , нам всім важко, проти нас воює абсолютний покидьок всіма способами, його перемога буде як він зможе нас всіх пересварити , в його вологих мріях щоб українці самі себе почали вбивати, так в нас багато проблем, дуже багато, я б сказала ми перша країна в світі по кількості проблем усюди, але в той момент коли ми пересваримось ми і зникнемо
Не вірте моїм словам, перевірте . Що сталося з захопленими рашою країнами і народами, як відбувались чеченські війни, що було між першою і другою чеченськими.
Всім гарного дня
katy_kea• 14 июля 2024
А чего вы решили всех учить. У нас ведь думающая нация, все все правильно понимают.
Like-995b• 14 июля 2024
А как и чем вы предлагаете выиграть войну и что такое победа? Границы 91? А где гарантия, что это устроит врага? Кто нам даст гарантии?
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Почитайте про емоційні тони і як це працює, одна з причин терору рашки це тримати українців на низьких емоційних тонах , це фізіологія
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Перемога - це розвал рашки , нічого не дадуть кордони 91 першого, якщо буде існувати рф, от нічого
katy_kea• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
И как знание этой инфы повлияет на поведение, например, моё?
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Назва ніяк
Seehund• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Каким образом планируете этого достичь?
katy_kea• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Назва ніяк
Ну тогда это не инфа, а инфомусор.
Like-995b• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
А как это реализовать? Это большое государство с ядерным оружием , к тому же имеющий свой ВПК и торгующий нефтью и газом со всем миром. В ракете , которой били по Охматдету найдены западные детали. Ничего личного , только бизнес.
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляSeehund
Каким образом планируете этого достичь?
Я не працюю в розвідці чи СБУ
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Ну тогда это не инфа, а инфомусор.
Що саме, конкретно? Вам сюди скопіювати текст про емоційні тони ?
Seehund• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Я не працюю в розвідці чи СБУ
Ясно, просто мечты.)
Odilie• 14 июля 2024
Наша власть на всех уровнях ведёт себя так, что никакое ИПСО не нужно.
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляLike-995b
З відомих програм ’апостол платить гроші’
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляSeehund
Ясно, просто мечты.)
Аргументуйте
Seehund• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Аргументуйте
Легко, если вы чего-то хотите, не прикладывая к этому никаких усилий, даже не зная как это сделать, значит мечтаете.
katy_kea• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Ну вы же сами сказали, что ваша инфа никак не влияет. Так влияет или не влияет и если влияет, то как?
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляOdilie
Є таке, але президент має сидіти там де сидить
Доречі, кацапня продвигає що президент не легетивний а верховна рада легетивна і з нею вони домовляться
Peres Lal• 14 июля 2024
Если бы мы знали что это такое, но мы же не знаем что это такое.
Tasya-Natusya• 14 июля 2024
Те що рашка - гній, це факт. Але на жаль, зелені зробили все, щоб розколоти суспільство і люди все охочіше будуть йти за рашистськими наративами, бо вони відображають запити більшої частини суспільства.
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляSeehund
Така собі маніпуляція
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Вас цікавить як працює емоційний тон і чому кацапами важливо тримати його на низькому рівні?
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляTasya-Natusya
Наприклад?
katy_kea• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Нет, мне интересно, что делать с вашей информацией и как должно измениться от этого поведение людей.
SantaMonika• 14 июля 2024
Да, нам нужен мир, нам не выиграть эту войну
Да, энергоцыд
Да, бусификакация
Да, демократия закончилась и мы воюем за диктатуру
Да, партнеры нас обманывают
Все темы имеют смысл
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляkaty_kea
Тому до чого питання? Вам не цікаво і це все що треба знати, гарного дня, або поганого
Seehund• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Така собі маніпуляція
Аргументов против, как я поняла у вас нет.
katy_kea• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Но вы же это для чего-то написали? Для чего?
Nathalie27• 14 июля 2024
Ответ дляtarveldy
Кацапня постійно якусь ахінею просуває. Це не впливає на настрої українців. На відміну від оборудок «наших гнид».
автор tarveldy • 14 июля 2024
Ответ дляSeehund
Є , але ви думайте як вам зручно