Люблю ВалЄру• Изменено 14 июля 2024

Хто нещодавно виїздив з фікшионом з Німеччини?

Пластик буде хто зна коли. Вже продовжили фікшион, а пластику досі немає.
Знаю, що багато наших земляків зараз в Німеччині. Хтось нещодавно виїздив з країни лише з фікшионом ? Точніше, запитання: хто повертався назад з фікшионом ? Вас пропустили? Через який пропускний пункт заізжали?
Цікавить як поїздка в Україну, так і поїздка в іншу країну, в межах Шенгенської зони (дні безвізу давно скінчились)
Seehund• 14 июля 2024
Мама ездила с вклейкой просроченной в паспорте через Польшу, никто и не присматривался.
Khmelnichanka• 14 июля 2024
Знайому не пустили. З Украіни.
автор Люблю ВалЄру • 14 июля 2024
Ответ дляSeehund
Дякую за відповідь.
автор Люблю ВалЄру • 14 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Знайому не пустили. З Украіни.
Вона повернулась до України і чекала три місяці, перш ніж заїхати?
У мене є знайома, яка працює з нашими біженцями в Німеччині, вона каже, що багато хто їде з фікшионом, а назад не кожен пропускний пункт пускав, можуть розвернути, можуть пропустити
Khmelnichanka• 14 июля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Вона повернулась долому і зараз думає, що робити. Швидше за все, буде пробуватиі іхати чернз інший ПП. А поки що написала в ДЦ листа з проханням продоажити дозвіл на відсутність (аона спочатку брала менше, ніж 21 день).
автор Люблю ВалЄру • 14 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Нехай у неї все вдасться 🙏
Добра, коли сита!• 14 июля 2024
А якщо є білий пластик, на ньому дата до березня 2024, і людина зараз в Україні, виїхала доглядати родича, то назад її пустять? Кума все закрила по докам, і змушена була виїхати? Хоче потім назад вератися
автор Люблю ВалЄру • 14 июля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Кажуть, що зараз багатьом, в кого вже був пластик, новий не видають. Треба роздрукувати документ про продовження захисту і його показати при перетині кордону. Так багато хто робить і пропускають.
А у мене взагалі пластику немає, тому не ризикую
Добра, коли сита!• 14 июля 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А не підскажете, Де можна роздрукувати цей Документ про продовження? Це через посольство?