Забрызжу ядом• Изменено 14 июля 2024
Співробітниця чоловіка
Діачата,в чоловіка на роботі є співробітниця,гарна,всім чоловікам подобається.
Мій про неї все знає, по роботі вона йому часто в неробочий час пише.Постійно їй посміхається,вона на ресепшені сидить,аона всім посиіхається.Вона одружена,є дитина.
Смутило те,що коли я питала чи є дівчата молоді,а він казав ні,про те чи спілкується,казав ні.
А потім я дізнаюсь,що він їй черешні купував.
Чи поговорили б ви з чоловіком на цю тему,чи зробили б вигляд що нічого не знаєте?
Коли спитала про черешні, о сказав що дитина продавала,стало її жалко,от він і купив
Ми домовлялись, що ні я ні він на неробочі теми з співробітниками не спілкуємось
Замороженная селедка• 14 июля 2024
Черешня- это измена, однозначно. Вот если бы персики, тогда можно было бы еще думать.
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
При чому тут зрада.
Я про те що вона йому подобається,він їй видимо теж.
А мені це не подобається.
Не вона, так інша буде,я про це
А мені це не подобається.
Не вона, так інша буде,я про це
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Вы реально сами не разберетесь?
Я не знаю як краще, затівати скандал чи ні.
Конкретно не вона мене хвилює,він переїздить в інший офіс,її не буде.
Мене хвилює спвлкування із смайликами і його поведінка
МояХатаЗкраю• 14 июля 2024
Моя подруга сейчас тоже в такой же ситуации как и вы.
Поговорила с мужем, но результатов мало.
Но и накрутила она себя от души.
Мусик Пусик• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
При чому тут зрада.
А мені це не подобається.
Не вона, так інша буде,я про це
А мені це не подобається.
Не вона, так інша буде,я про це
Пусть увольняется и сидит дома,а Вы ему черешни носить будете
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляМerida
Поговорите вы, и что? Она нравится ему перестанет?
Та ні, от і не знаю що робити.
Хочу щоб розумів що мені це не приємно
Все знаю від і до• 14 июля 2024
То что он разговаривает с коллегами это нормально, то что черешней угостил тоже нормально. А вот то, что врёт, что нет красивых, что не общается и прочее, это не нормально, враньё меня б напрягло...
Мусик Пусик• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так он просто женат, а не импотент
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Но и накрутила она себя от души.
А як тут не накрутити.
А чому результатів мало?
Kapitoshka7• 14 июля 2024
Вчора черешні, а завтра одружиться на ній. 100%. Але ви ще не пройшли всі етапи. Спочатку у вас буде до нього виникати багато питань, які залишаться без відповідей, в той час він буде у вас шукати багато недоліків і озвучувати їх криками щоб усі сусіди чули яка ви, потім почне вас соромитись на вулиці, не захоче з вами разом іти, або виходити гуляти, весь час буде придумувати соплі, горло, втомленість і так по колу, потім декілька сварок, потім хтось не витримає і піде, і він зразу з нею почне жити. І тіпа само так получилось. Вона з неба звалилась.
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Так мене це і напрягло.
Саме брехня
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Так он просто женат, а не импотент
Я розумію, але брехати навіщо?
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляKapitoshka7
Я не хочу щоб ці етапи виникали
Дама_из_рекламы• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
А який результат ви очікуєте від шкандалю?
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляМerida
Вы думаете, что взрослый мужчина не отдаёт себе отчёт в том, что он делает?
Розуміє.
Як зробити,щоб не було таких ситуацій.
Ми ж хитрі жінки
Як зробити,щоб не було таких ситуацій.
Ми ж хитрі жінки
Мусик Пусик• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я не хочу щоб ці етапи виникали
И как собираетесь влиять?
Замороженная селедка• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
При чому тут зрада.
А мені це не подобається.
Не вона, так інша буде,я про це
А мені це не подобається.
Не вона, так інша буде,я про це
О чем тогда разговор вообще? Вы живете с блядуном и ждете, когда он запрыгнет на кого-то. Зачем?
Kapitoshka7• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я не хочу щоб ці етапи виникали
Куди ви дінетесь. Ви ж її не вб´єте. Якщо вона не проти, то як сука не схоче кобель і не скоче.
ТихоЯ• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Розуміє.
Як зробити,щоб не було таких ситуацій.
Ми ж хитрі жінки
Як зробити,щоб не було таких ситуацій.
Ми ж хитрі жінки
Завести и себе дружка, хи хи , ха ха. Ну и собирать чемоданчик тихонько
СкумбріяП8• 14 июля 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А если замороженная селёдка то вообще пиши пропало.
МояХатаЗкраю• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так мене це і напрягло.
Саме брехня
Психологи говорят, что ложь появляется там, где оказывается давление на человека.
Борщик• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
скандал кому? девушке? за что? за то, что вам кажется... автор я была на месте этой девушки, обычное общение в офисе и мне разбили машину.... и имела жена очень бледный вид, был суд и возмещение полного материального ущерба... ну и мужчина ушел (я к его уходу не имею отношения).
Ответ дляЗабрызжу ядом
Розуміє.
Як зробити,щоб не було таких ситуацій.
Ми ж хитрі жінки
Як зробити,щоб не було таких ситуацій.
Ми ж хитрі жінки
Повышает свою самооценку. Если мужчина способен на блядствр, то никакие разговоры, скандалы и хитрости не помогут. Рано или поздно это произойдёт. Правда, у вас пока проблем не возникло. С моей точки зрения
Забрызжу ядом
• 14 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Мабуть це призведе до того,що нічого взагалі я більше знати не буду.А я б хотіла,щоб зрозумів, що мені це не приємно,і так не робив.Але як цього досягти?
Але хочу нагадати про домовленості,я ж теж так можу себе вести,я в чоловічому колективі працюю.
Попразендовна• 14 июля 2024
****Ми домовлялись, що ні я ні він на неробочі теми з співробітниками не спілкуємось***
Жуть. Это как? Вы его прижали к стенке и заставили кровью расписаться, что ни с кем на нерабочие темы не будет говорить, а теперь отслеживаете?
Потому что ни один нормальный человек не будет про такое договариваться.
Это какой-то один неадеквашка в семье завел разговор, заставил пообещать, а теперь считает, что ’мы договаривались’