Забрызжу ядом• Изменено 14 июля 2024

Співробітниця чоловіка

Діачата,в чоловіка на роботі є співробітниця,гарна,всім чоловікам подобається.
Мій про неї все знає, по роботі вона йому часто в неробочий час пише.Постійно їй посміхається,вона на ресепшені сидить,аона всім посиіхається.Вона одружена,є дитина.
Смутило те,що коли я питала чи є дівчата молоді,а він казав ні,про те чи спілкується,казав ні.
А потім я дізнаюсь,що він їй черешні купував.
Чи поговорили б ви з чоловіком на цю тему,чи зробили б вигляд що нічого не знаєте?
Коли спитала про черешні, о сказав що дитина продавала,стало її жалко,от він і купив

Ми домовлялись, що ні я ні він на неробочі теми з співробітниками не спілкуємось
Сливочная пенка• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну не така я вже й молода,36 років.
Просто його як послухати, то він прям ні з ким не балакає і прям монах,а по факту постійно з кимось гиги гага.
Просто не розумію,чому він скриває.
От що робити, щоб не боявся щось розповідати?
А он не боится он не хочет...
И что вы хотите услышать?
Она такая афигенная я в тайне хочу ее, потому выпендриваюсь и покупаю ей черешни))
Он же вам не может это сказать этого, потому молчит

Чесно брешу• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ну не така я вже й молода,36 років.
Просто не розумію,чому він скриває.
Певно справа в вашому контролі і ревнощах.
Ви ж заборонили йому гігі гага, тільки про робочий процес треба розмовляти і тільки з жінками за 70 років..
автор Забрызжу ядом • 14 июля 2024
Ответ дляНеГолосую
Я бы сказала, что мне неприятно его поведение на работе, и пожалуй с ребенком стоит повременить, пока мы будем больше доверять и уважать друг друга
А чи не образливо почути про не довіру?
Мені б таке хтось сказав би, то я б образилась
автор Забрызжу ядом • 14 июля 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Я думала Вам до 25... Может Вы ему мозг постоянно выносите своей ревностью, скандалы устраиваете, обижаетесь, если он кому-то улыбнулся или был вежлив с кем-то из женщин, тогда понятно, почему он боится говорить правду, не хочет скандалов и прочих обид.
Це він мені мозок виносить, то на мене хтось подивився то ще щось.
Або вийшла в магаз,а він а до тебе ніхто не приставав?
В мене раніше і причин для ревнощів не було(
автор Забрызжу ядом • 14 июля 2024
Ответ дляЧесно брешу
То заспокойтесь, ваш чоловік їй не треба
З мухи зробили слона, як на мене
Так полблема ж не в ній.
А в його поведінці
автор Забрызжу ядом • 14 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
А он не боится он не хочет...
И что вы хотите услышать?
Блін, ну тоді навіщо такі відносини, можна сказати мені подобається інша,давай розлучимось
автор Забрызжу ядом • 14 июля 2024
Ответ дляЧесно брешу
Так я його до уього моменту не ревнувала в не контролюю я його.
Просто якось неприємно стало.
Я повинна вести себе правильно,а а він як йому заманеться
Сливочная пенка• 14 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Да ну... мож мені теж БредПітт подобається, що мені біжать розходитись?))
вона йому може подобатися, а він їй ні , вона така собі... мрія
знаю звучить образливо, але таке життя.
Якщо б на вашій роботі вам приділив би увагу місцевий БредПітт ви б теж би почали мріяти)) і це нормально)
автор Забрызжу ядом • 14 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
знаю звучить образливо, але таке життя.
Я кохаю свого чоловіка,а бред пітів вистачає і так,я в чоловічому колективі одна жінка)

Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
От тому що ви його кохаєте він і виліз вам на голову. Полюбіть в першу чергу себе, нехай чоловік черешні вам носить, а не якісь співробітниці❤️
Все знаю від і до• 15 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Может не стоит рожать ребёнка... У вас какие-то нездоровые отношения...
НеКонец-Света• 15 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Та ні, от і не знаю що робити.
Хочу щоб розумів що мені це не приємно
напишите себе на лбу: Я ЛЮБЛЮ МУЖА. НО ОН НЕ МОЯ СОБСТВЕННОСТЬ.
НеКонец-Света• 15 июля 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
О чем тогда разговор вообще? Вы живете с блядуном и ждете, когда он запрыгнет на кого-то. Зачем?
Черешня. Он уностил сотрудницу черешней. Не тр.. во все.... прям на рецепции, даже не прислал ей писюн.
Меня не звали• 15 июля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Можливо.
Але я нічого не бачила і ввпжала що то просте спілкування,поки не дізналась про черешні,і покт їдучи в машині з ним і його співробітником не дізналась про черешні,і гарну співробітницю Марину,яка всім посміхається,а моєму чоловіку найбільше,і що в неї крута тачка,сонячні панелі на будинку і ще щось там що світло є завжди.
Якщо у неї крута машина і панелі на будинку, то чому вона працює на ресепшені? Щось не складаються доходи з витратами.
автор Забрызжу ядом • 15 июля 2024
Ответ дляМеня не звали
Так, це мені також не зрозуміло.