Парова машина• 15 июля 2024
Дівчата, а ви на початку відносин поводитесь як?
Чому питаю, спокійно нанесла свою маску по розкладу, раз на тиждень, і бойфренд побачив, новий бойфренд
Сказав що не очікував від мене такого, на хвилиночку бойфренди 42 рочки.
Що, вже бігти?
Оченьценная• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Просто мене наразі виморажує прям
Мужик, кволий вонючий з пузом і тд ого-го , навіть до першої красуні підкатує
А перші красуні в нас - настільки висока й перфекціонізм і низька самооцінка, що плакати хочеться
А кто красуням доктор? Ну, вот Вы, например, вместо ответить мужику и обозначить свои правила, промолчали и прибежали на форум плакаться.
Гарні диньки• 15 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
певно авторка в масці
Я не мужик , але дивитися жутко. Джокер якийсь.
ЗновЗдоров• 15 июля 2024
Показую йому на першому побаченні всі свої 15 субособистсті - шоб потім сюрпризів не було))
Моль Моллівна• 15 июля 2024
Ответ дляГарні диньки
я взагалі вважаю що чоловік не має таке бачити. ще потім не встане.. хоча може потім щоб не кінчити зарано уявить авторку в масці і продовжить далі
Настасья Пицун• 15 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Нормальному мужчине ничего не помешает и маска его не испугает 100%
Оченьценная• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
При ньому наносила 🙈
Купила маску, там треба по розкладу наносити, ось і нанесла 🙈
А какой там распорядок? Наносить во второе воскресенье месяца в 17:00?
Невісточка ж• 15 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нормальна жінка робить всі процедури без сторонніх
Гарні диньки• 15 июля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Це вірно, але автор же вас тролить про маску по часу))) А по-друге, навіщо це робити, коли в тебе побачення в готелі з мужиком? В мене вистачає часу на маски і все , коли мій чоловік вихідний, і це мені зручно зробити , щоб я була у ванній, або в себе в спальні, а не у всієї родини на очах) Все сприймається адекватно родиною, і маски теж, але навіщо? Це мій догляд, мій рітуал щоденний, все роблю наодинці, але не ховаючись, з комфортом.
Тим паче на побачені з мужиком. Це цирк.
Банка з медом• 15 июля 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Мене новий бойфренд побачив майже відразу після кругової блефаропластики і нічого, не злякався 😀 і це було перше побачення після місячного перериву, коли ми були просто знайомі. Так шо це все залежить від чоловіка
Мене теж після перерви (в другий приїзд з іншої країни) побачив після видалення 5 родимок на обличчі. Бажання затягнути в ліжко не пропало) І це молодий хлопець
Пес Патрон• 15 июля 2024
Мені цікаво .чому новий бойфренд бачить маски? Ви переїхали туди жити? А взагалі якщо чоловік ще не законний, а просто так..то маски йому краще не показувати до пори до часу..тим більше новому
Ворую вкусняшки• 15 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Правильно! І лягати треба в ліжко тільки нафарбованою! Потім вночі тихенько то все змити. І вставати на 40 хвилин раніше свого принца, щоби прийняти душ і знову зробити мейк.
І ніколи не вживати при ньому слів: менструація, місячні, пронос, закреп соплі. Бажано, якщо погано себе почуваєш, взагалі на якийсь час зникати з горизонту свого Чоловіка! Щоби він, не дай бог, не побачив вас не свіжою і не в гуморі!
А то НЕ ВСТАНЕ!
Пес Патрон• 15 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
ну надо наблюдать.
вдруг его бывшая при нем боялась таким заниматься- или не занималась вообще? я масочек в своей жизни не пробовала, не хочу и не буду. Он мог не знать даже, что вы таким балуетесь, как и бОльшая часть женского роду. смотрите дальше на поведение
Большая часть женщин таки делает масочки, а не ходят зачуханками.даже мля мама всю свою жизнь делала маски.
Карамбулкул• 15 июля 2024
Тобто Ви були десь разом на побаченні на початку відносин, про яке заздалегідь домовились. І тут Ви така - чекай у мене маска по графіку. Правильно, я зрозуміла? Він хотів з Вами провести час, а Ви побігли масочку наносити? Це дивна поведінка, чесно кажучи! Одна справа, коли Ви давно живете разом і Ваші б´юті процедури стали частиною побуту, а інша - коли він хоче провести з Вами час, а Ви тут зі своїми масками по графіку.
Valentina shop2020• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
При ньому наносила 🙈
Ой по якому розкладу,ви в це вірите,вам просто захотелось при н
Страхованная• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Пукнути то інше
Але я і перед тими кого 30 років знаю, не пукаю
А бухать с ним можно,вдруг стошнит или ещё какое-то некрасивое поведение проявится?
Страхованная• 15 июля 2024
Ответ дляalinka0908
Мене незнайома дитина, яка сиділа поруч обблювала, я з запахом блювотни і слідами на блузі познайомилася з майбутнім чоловіком.
Мой ребенок когда -то обрыгал парня борщом в маршрутке и то он сказал,ерунда бывает. А тут ты смотри ,цаца какая,тётенька в маске его пугает.
Істеріомама• 15 июля 2024
Мій мене ще до відносин побачив з запаленням лицевого нерву і тройнічного нерву, з опущеним повіком. І це його не злякало
Страхованная• 15 июля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Пусть повернет ее спиной к себе
ВсеЧетко• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
При ньому наносила 🙈
Якщо ви живете разом, то звичайно ховатись немає сенсу, колись би вас та й побачив в масці. А якщо ви його запросили до себе і маски наносите, то це якось дивно. Це ж не інсулін вколоти, ну пропустили б ви день, то що? Карета стане гарбузою? Ні. От уявіть, що ви прийшли до нього, а він яйця бриє і нігті стриже і каже я звик кожну суботу це робити.
Ответ дляМоль Моллівна
Если не встанет после вида маски то проблема с эрекцией не иначе и не стоит на автора сваливать 🤣вообще никогда не понимала что ужасного в масках
Ответ дляВорую вкусняшки
А то НЕ ВСТАНЕ!
Да, какие только оправдания не находят вялому пенису
Можно еще добавить собака на улице гавкает , паук в углу смотрит , волосинка из носа у партнерши торчит и тд
Н@Диете• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
До того
Що чоловіки в нас ціни собі скласти не можуть
А жінки чомусь у комплексах і невпевнені
З-за таких судаків, які кажуть, що не очікували в масці побачити
Ну так что ж Вы тогда так в этих мужиков вцеляетесь, всеми лапками, раз они такие плохие😁
Сидите сильная и независимая)))
Вас никто не заставляет в отель скакать по первому зову)
Сидите сильная и независимая)))
Люблю_смаколики• 15 июля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Нормальна, це така як Ви? Що підбирає таких чоловіків, що як у масці побачить, то у нього не встане???
Свят, свят... Не дай Боже мені бути такою ’нормальною’.
Моль Моллівна• 15 июля 2024
Ответ дляОченьценная
наносити кожен раз при бойфренді 👌🏻
Купи слона• 15 июля 2024
Ответ дляІстеріомама
Мій після операції з резекції кісти зуба, там обличчя було
. І це на початку відносин.
Моль Моллівна• 15 июля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ноги теж при ньому брили?
це напевно наступного побачення - гоління ніг, розкішниці
Пишна молодиця• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Пукнути то інше
30 років знаєте і все ще у нього статус бойфренд?
Пишна молодиця• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
До того
Ну і вигнали б його, щоб комплексів не було. Чого ви мендальнічаєте, на форум прибігли порад просити?