Парова машина• 15 июля 2024
Дівчата, а ви на початку відносин поводитесь як?
Чому питаю, спокійно нанесла свою маску по розкладу, раз на тиждень, і бойфренд побачив, новий бойфренд
Сказав що не очікував від мене такого, на хвилиночку бойфренди 42 рочки.
Що, вже бігти?
Істеріомама• 15 июля 2024
Ответ дляКупи слона
Мій після операції з резекції кісти зуба, там обличчя було
. І це на початку відносин.
І не збіжав же.
А то тут всі такі ніжні. В масці побачив дівчину
жижифреймут• 15 июля 2024
Бойфренд нн американец часом? Те ржут и удивляются всему подряд, как из леса вышли
Цвіпканя• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Я просто сиджу і думаю щараз
Може я дика якась 🙈🙈
Він просто дебіл у вас
Я пані прохана...• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Пукнути то інше
Але я і перед тими кого 30 років знаю, не пукаю
А во сне?)))
Меряю от 0• 15 июля 2024
Цікаво, чого саме він не очікував: вашої розкутості чи може думав, що ви від природи така бездоганна, а ні завдяки усіляким засобам? Це їх вам треба буде купувати, злякався чоловік
Дева Мария• 15 июля 2024
Меня удивляет масочка по расписанию …. Как это ?) а вообще я видела людей и на улице с патчами под глазами )
Парова машина
• 15 июля 2024
Ответ дляжижифреймут
Британець 🙈
Оченьценная• 15 июля 2024
Ответ дляПарова машина
Британець 🙈
Рекомендую купить маски с ферментами ДМК и наносить их при бойфрендах по протоколу. Эмоции гарантированы
Парова машина
• 15 июля 2024
Ответ дляОченьценная
О, у меня когда то был лосьон или не помню что, что-то жидкое
Так вот пахот тухлым мясом от меня 🙈
Парова машина
• 15 июля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
А во сне?)))
Во сне не знаю
Пока никто не жаловался, даже не храплю
Только соплю иногда
Пока никто не жаловался, даже не храплю
Только соплю иногда