Сусідка зверху• 15 июля 2024

В чому для вас проявляється дрібязковість в людях?

Медсестричка• 15 июля 2024
Наприклад коли в колективі людина з гарною зарплатою скидає на всі дні народження після сто разів нагадування та з таким лицем наче мільйон вимагають. А потім за столом бере собі найбільший шматок пирога 🤣

Яйцеголовая• 15 июля 2024
Як тільки людина бачить які-небудь, навіть, незначні статки зразу ж біжить туди, змінюючи думку на протилежну від тієї, яка була до цього, пріоритети, зраджуючи принципам і т.д.
Хоч час і циклічний, і статки можуть завтра залишитись пшиком. Навіть, у звичайної людини можуть відібрати все - когось убив, по п´яні зґвалтував, аварія, ракета на хату впала і нема статків... Або прокурорам віддаси, або богу.
Кундалина• 15 июля 2024
Стояла на самокасі в сільпо в черзі. За мною стояла пара, дівчина та чоловік накачений, великий, бородатий, в татухах. Звільнилось дві каси, ну я пішла на ліву, думала вони на праву підуть. Але праву швидко зайняли, і той амбал кричить « взагалі то ми перші були». Я відійшла, хоч і була лише з одною пляшкою води.
Я б на місці чоловіка так не вчинила б, навіть якщо б якась дівчина навмисно пролізла попри мене в черзі у супермаркеті. Але я не навмисно це зробила.
Zelenkа• 15 июля 2024
Чекати 1 грн здачі в таксі))
Звоночек• 15 июля 2024
подружка завжди в кафе забирає стікери з цукром..
Душа компанії• 15 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
І я забераю. Зручно.
Дверной_Проем• 15 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
Если она не богатая, то это не мелочность

Если богата, то мелочно
Стриптизерка• 15 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
І я забераю. Зручно.
І я теж)
Кундалина• 15 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Чекати 1 грн здачі в таксі))
Бачилась з подругою нещодавно на 2 дні . кафе, таксі, все платили навпіл, плюс з мене була фотосесія два дні підряд)) ( для неї) бо я купила проф фотік і вона дуже хотіла фото.
І ось ми пішли в круасани, але я не брала з собою готівку. Вона взяла круасан і мені і їй.
На наступний день я мала перекинути їй за водичку яка коштує 20 грн на картку, за круасан забула. І вона мені чітко нагадала, що ще круасан був за 70.
Чесно, було дуже неприємно. Я б ніколи не просила подругу перекинути мені за круасан, навіть в кафе часто пригощаю просто так.

А ви що думаєте, це теж показник дрібʼязковості? (Круасан)

Люблю Украину• 15 июля 2024
Я зовсім не бачу цього в людях. Мені не заважає.
Стриптизерка• 15 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем

Если богата, то мелочно
А на сколько она должна быть богатой, что бы мелочно считалось?
Дверной_Проем• 15 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Настолько, чтобы ей не было интересно брать стикеры из кафе, потому что дома у нее тех стикеров завались
Дверной_Проем• 15 июля 2024
Ответ дляКундалина

Для меня мелочность - это только к богатым относится

Если бедный, то это не мелочность, а рациональность
Люблю Украину• 15 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Хто в цій сітуації мєлочний, той хто їсть чи той хто заглядає в рот, я не зрозуміла?
Стриптизерка• 15 июля 2024
Ответ дляКундалина

Я на мене, то це показник здорової психіки та вміння відстоювати свої кордони. Тобто вона чесно Вам сказала, що Ви забули. Чи вона має відчувати сором?))
Звоночек• 15 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем

Если богата, то мелочно
ну якщо є за що двічі каву попити на день і два рази бак позашляховика залити на тиждень, то ті стікери сильно не рятують)))
Кундалина• 15 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Звичайно що ні. Але я практично завжди коли вона приїздить пригощаю в кафе за свій рахунок кілька разів, ночує також в мене.
Я тут с краю постою• 15 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
І я забераю. Зручно.
Я теж 😂
Леди_в_ночи• 15 июля 2024
Подруга запросила на вечерю зі своїм хлопцем, хотіла нас познайомити. В кінці він попросив чек, на калькуляторі підрахував скільки я з´їла, додав 10% на чай і сказав з точністю до копійок, скільки з мене. Я, власне, в таких випадках сама пропоную оплачувати за себе, чужі хлопці мені нічого не винні, хтось погоджується, хтось наполягає. Але ось так з калькулятором вираховувати - ну дуже здивувало,враховуючи що ініціатива йшла від них.

Дюймовочка• 15 июля 2024
Ответ дляКундалина
Трошки не зрозуміла чого чоловік має мовчати коли жінка хитропопить? Особливо смішно як би я була, б то я, хоча на своєму місці образився що мали по черзі пропустити, цікава логіка)))
Дверной_Проем• 15 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
Такой человек себе может позволить покупать домой сахар в любой упаковке и не экономить, выбирая самый дешёвый вариант

Сахар в стикерах же дороже, но у кого есть деньги, тот спокойно может покупать себе упаковки стикеров вместо рассыпного сахара
Дюймовочка• 15 июля 2024
Ответ дляЗвоночек
Я забираю, мені подобається їх колекціонувати , чаєві залишаю, в чому проблема забрати те що оплатив?)))))
Звоночек• 15 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем

та і я про те)) для мене це якась неоправдана скупість
Я тут с краю постою• 15 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем

Зачем мне упаковка того сахара в стикерах? Чтобы дома лежала и место занимала? Мне штук 10 надо в дорогу - возьму в кафе. Тем более, я его не украла
Дюймовочка• 15 июля 2024
Ответ дляДверной_Проем

Если богата, то мелочно
Це в вашій голові ’мелочно’, у інших в голові зовсім по іншому))
Звоночек• 15 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
а хто каже, що проблема) скоріше дивацтво)
Zelenkа• 15 июля 2024
Ответ дляКундалина

Знаєте, у нас між подругами різне. Одна бухгалтер, то любить все по чекам рахувати до гривні. Не скупа, от просто така особливість. А з іншою можемо спокійно вгостити тим круасаном. Сьогодні я, завтра вона. Ваша дрібʼязкова, якщо це не останні сто грн. Але всяке буває, вже нічому не дивуюсь. Комусь і ті сто важливі.
Стриптизерка• 15 июля 2024
Ответ дляДюймовочка
Я ось вчора в ресторані ще кілька серветок взяла, бо в мене закінчились)))
Не вважаю себе скупою чи жадібною)))
Просто каралева• 15 июля 2024
Ответ дляМедсестричка
Вы обязательно следите, кто что ест?
Звоночек• 15 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Не вважаю себе скупою чи жадібною)))
головне, щоб не ввійшло в звичку)))