Принцепесочка• 15 июля 2024

Хто купував таку газову плитку. Як вам?

В нас індукція і альтернативні джерела її не запускають .
Так як вимкнення по 6-8 годин вже стали нормою доводиться, щось думати.
Хто купував таку плитку, чи подібну.
Як вам? Які балони газу брали і на скільки вистачає? Є можливість поставити на вулиці. Може так безпечніше
Я такая - жду трамвая• 15 июля 2024
брали на дачу в 14 році. покупали відразу кілька баллонів. а то закінчивуються різко
Кудлата хмаринка• 15 июля 2024
У меня туристические 2 шт и маленькие балончики с газом. Борщ варить мне стремно, но быстро что то сварить, яишницу, воду закипятить ок
Залізна тьотя• 15 июля 2024
Да нормальная. Еду правда ни разу не варила, только разогреть что нибудь, чайник поставить. Зимой пользовались. На сколько хватает баллона не могу сказать, муж меняет. Может я пропускала обмены, но у меня она все горела и горела)
Кицюююня• 15 июля 2024
В мене такий таганок на 2 конфорки. Весь червень на ньому готувала з газовим балоном. Але мені не подобається. Все не те. Я звикла до хорошої техніки. Тому зараз шукаю нормальну варильню поверхню, з газконтролем
автор Принцепесочка • 15 июля 2024
Ответ дляКицюююня
Поділіться, яку саме хочете купити?

І, якщо можна, що саме не так?
Дякую
Кицюююня• 15 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Поділіться, яку саме хочете купити?

І, якщо можна, що саме не так?
Дякую
Газ пропускає, це почалося не відразу а з часом. Тому і пишу про газ контроль. Складно відрегулювати потужність. Тобто потрібно маленьке полум´я, а воно затухає, не виставляється. Постійно потрібно перекривати балон коли не користуєшся. Була ситуаці, ввечорі відварила картоплю, повечеряли, а залишок залишила на плиті. Вранці хотіла поставити в холодильник, а кастрюля гаряча. Всю ніч газ підтравлювало і горіло в трубці. А ззовні все виключено, полум´я не було. Може це мені таке браковане попалося, але не хочу таким користуватись. Дивлюсь на олх бу, мене влаштує щоб не дорого було. Пропозицій повно.Там тільки з інжекторами треба буде заморочитись. Але то не проблема.
Лепешечка• 15 июля 2024
Нормальная плитка. В Польше такими многие пользуются на дачах. + Покупают редуктор газа ( трубка резиновая с кругляшом) + покупают туристический баллон на 3-6-12 литров газа.
У меня не такая печка, а обычный баллон и сверху на него одевается комфорка туристическая. На нее ставится чайник.
Лепешечка• 15 июля 2024
Ответ дляКицюююня
Ого а вы что затвор на балконе не перекрыли , что оно всю ночь у вас подтравливало?
Ужас (((
Кицюююня• 15 июля 2024
Ответ дляЛепешечка
Ужас (((
Вважала що перекрила. Але на самому балоні вєнтіль тугий, а не завжди розумію до кінця закрила чи ні. Тому мені потрібна додаткова ступінь захисту, газконтроль.
Гжегож Бженчишчикевич• 15 июля 2024
Почитала все ответы. Еще раз убедилпсь в том, что мне такое не нужно в квартире)
Я б такое не носила, но продаю• 15 июля 2024
Мне такое надо, но боюсь
Туся муся• 15 июля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, це правда. У бабусі в селі були такі газові з балоном, спеціально машина приїжджала привозила. Так от, у всіх до одного ці комфорки стояли або у літній кухні, або на веранді! Тобто, хоч веранда і прибудована до хати, то у випадку вибуху сама хата хоч не одразу страждала, а у випадку підтравлювання, газ не потрапляв у хату. Газові балони зберігалися окремо в сараях!
І обов´язково потрібно було перекривати сам балон, а вже потім зазначала конфорка, а не навпаки.
Тому так, в квартирах це дуже небезпечно. Наражає на небезпеку увесь під´їзд, якщо не будинок.

А ще пам´ятаю, на відстані балон був від плити, і це було обов´язковою умовою. Метра з два, мабуть.
Ответ дляТуся муся

У нас в доме когда во всех квартирах баллоны стояли, природного газа не было, правда плиты обычные были и не боялись и детей одних оставляли, а мне в квартиру страшно, ещё и ребенку нужно пользоваться
Мerida• 16 июля 2024
на даче такая стояла раньше. на 3 секции. супер. нет отличия от обычной плиты. я на ней и борщи варила, и варенье консервировала. балон газа на 50л плюс редуктор газа. и проблем не возникнет