СкрипяСердцем• 15 июля 2024
Что хуже жара или холод?
Для меня лучше холод, чем жара. Ну некоторые нравится такая погода как сейчас, только за себя думают
Результат:
вже голосів:
103 (50.24%)
Жара хуже
82 (40%)
Холод хуже
20 (9.76%)
Не знаю
Мудробаба• 15 июля 2024
Ответ дляМама Карло
і де ви бачили у нас сугроби останні 5 років?
Запоребрик??
Снег в кучи сгребают и все.
Мона Лиза• 15 июля 2024
Ответ дляБезВзяток
Для меня жара хуже, в холод утеплиться можно, а от жары не спасешься
Не завжди можна утеплитись. Якщо газу нема, все електро в квартирі і будинок починає промерзати, сиріти, а потім ще й труби лопатись, то як утеплюватись?
Мама Карло• 15 июля 2024
Ответ дляМона Лиза
це мало хто розуміє. Зазвичай,коли чують попередження,люди готуються,продумують варіанти.., а у нас,здається,в 19 році відбили думалку начисто.
таке відчуття, що у нас країна розових поні якась..
Точу ляси• 15 июля 2024
Для мене краще спека. Це заразздвється, що гірше за неїнічого немає, але коли буде холод, від якого нікуди не подінешся, не можеш нічого зробити, тільки лежиш під ковдрою, то тоді вже зрозуміло, що то гірше. Просто деякі люди не відчували той холод так, щоб цілий день було градусів 10 в хаті, там ніякий одяг не допомагає вже.
dahashutka19• 15 июля 2024
Дивлячись який холод
Спека для мене мабуть гірше . Бо я люблю прохолоду. В +19 мені кайфово в шортах і футболці. Зараз +40 , мені дуже важко (
ЗновЗдоров• 15 июля 2024
Ответ дляТворог для розжига
Краще, коли погода відповідає сезону, люблю жарке літо і морозну зиму. Зараз мені занадто холодно як для літа
Где это вы?
Муркошечка• 15 июля 2024
Ответ дляdulenok
Такую жару не люблю..но ошпаренных меньше, чем обмороженных. Если холодно и нет возможности согреться, то можно и окочуриться
От жары тоже можно окочуриться. Сердце встанет и пока
Дай подивлюся• 15 июля 2024
Мені краще холод, бо жара для мене - це пекло, я дуже потію, виходжу з душу і вже мокра, труси потрібно перевдягати кожні 10 хвилин, весь одяг моркий, піт тече постійно, хто не має такої проблеми, той не зрозуміє.
СирОжино пирОжино• 15 июля 2024
Ответ дляТочу ляси
Гірше спеки нічого і немс.
В холод встав і щось робиш, а в спеку неможливо рухатись, вийти на чулицю, їхати в транспорті без кондера.Треба днями сидіти у ванні?
В золод одягнувся, чай попив,порухався.
Крижана бурулька• 15 июля 2024
Лучше холод, вспоминаю, как в поход ходила в Карпатах 2021 году и было -16 днём, в 7 утра вообще -22 было. Конечно немного некомфортно было, но в целом ок. В принципе вообще жару всегда плохо переносила, даже в начале 2000х в детском лагере постоянно перегревалась на солнце. Когда повзрослела на море ездила, но всегда или в несезон вообще или под конец сезона.