Любимка-анонимка• 15 июля 2024
Ви набрякаєте в цю спеку?
На вагах +1,5 кг за тиждень,хоча їм мало при такій спеці. Але й рухаюся мало. Думаю,це набряки чи жир:)
Люблю пиво• 15 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
так, нябрякаю зранку((( пью фуросемід
Зря, доп нагрузка на сердце
Вишиванка• 15 июля 2024
Да, немного. С утра натянула чулки компрессионные, вот не знаю что хуже - отечь или в +40 ходить в плотных чулках …
Любимка-анонимка
• 15 июля 2024
Ответ дляПузата Хата
Одной темы мало?
Кому? Я не моніторю всі теми
Золота орда• 15 июля 2024
Так кожно вечора набрякаю,а що робити в таку спеку тільки і рятуюсь набряканням
Любимка-анонимка
• 15 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
А я і зранку(
Освічую темряву• 15 июля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Зря, доп нагрузка на сердце
ні, мені легше, і на серце, бо тиск високий, а з фуросемідом норм, чудово себе почуваю, ну звісно додатково аспаркам по 2 таблетки 3 рази на день)
Моторошні троянди• 15 июля 2024
В мене ще парвовірус до всього цього, то сипало плямами на сонці то тепер руки опухли жоден перстань неналазить ,і сверблять, по. Тому що на сонці я мало в основному під конедор сиджу, жах короче
Ms. Iphone• 15 июля 2024
Ответ дляОсвічую темряву
Вы бы хотя бы более нового поколения мочегонное выбирали - например, Трифас
Освічую темряву• 15 июля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Не помогает, пробовала !