Мені геть не добре.
Тиждень не сплю вже.
Сьогодні стан ніби як отруєння (
А я ще нічого не їла , лиш пʼю воду.
Води немає , так би пішла в холодний душ.
🚿
Вчора теж було погано , але якось трималась
А сьогодні геть зле .
Тиждень не сплю вже.
Сьогодні стан ніби як отруєння (
А я ще нічого не їла , лиш пʼю воду.
🚿
А сьогодні геть зле .
Der_Natali• 15 июля 2024
Морожу воду в пляшки і ставлю біля себе та дитини.Години на 3-4 стає легше.
Кондиціонер,коли є світло.Чоловік буде купувати зарядну станцію,щоб при відключення вентилятор працював. Бо вдень ще більш менш а вночі геть недобре
Ответ дляtushka123
Слушайте, ну всем плохо, тяжело, но на кой ляд каждый день по сто тем создавать для этого? Поиском воспользуйтесь и читайте, что советуют и как.
знаєте, як пожалітися то наче легше стає. Як мама в дитинстві подула на колінце то й не болить так.
Може й тут це працює так само.
Я не Сірожа• 15 июля 2024
Ответ дляЛеска
Може й тут це працює так само.
Не працює))
Бо жалієшся, і обов´язково прийде хтось, хто знецінить і скаже, що в них ще гірше)
Я не Сірожа• 15 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
Я ж кажу пішла би у ванну
А ту то вже води то більше тижня немає за ввечері дають на 2 години
Чому ви не робите запаси?
Блін, якби в мене хоч 4 години на добу йшла з кранів чиста хороша вода, я б щаслива була, наробила запасів і біди не знала б.
Ответ дляЛеска
Може й тут це працює так само.
Ну я вас пожалею, но больше мне переживаний за наших парней и девчат в окопах, как им в эту жару в полной снаряге, без воды, душа и прочих прелестей, коими вы/мы можем тут воспользоваться. Там и так ад в аду, а теперь всё это в квадрате помноженное на адское пекло... А про мальчишек танкистов вообще молчу...
Я не Сірожа• 15 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
Я пару років назад ледве дуба не дала
Теж була спека , а мені місяць погано було.
Забрали в лікарню тай не могли дз поставити .
Співчуваю(
Як гіпертонік, дуже добре вас розумію, жара - біда для самопочуття багатьох людей(
Я не Сірожа• 15 июля 2024
Ответ дляGirlSuper
Вона не чиста , я набрала бочку , а вона з піском 😕
Все пізнається в порівнянні)
Пісок - це не гірше, що може бути з водою)
Байрактарочка• 15 июля 2024
рятує вентилятор від павербанку, туди можна ще льодяної води додати, але різниці не помітила)
треба спробувати в пляшці воду заморозити і поставити перед вентилятором, думаю має бути краще ефект