ВундерКИНГ• Изменено 15 июля 2024
Ліпома на обличчі у дитини
Спершу думала, що це прищ, чекала поки пройде, не чіпала. Потім ми поїхали у відпустку, вже стало ясно, що це не прищ. По приїзду планувала звернутися в охмадит, оскільки пару років назад нам там вирізали ліпому на нозі ( також раптово зʼявилася). Куди тепер звертатися? Можливо хтось порадить надійну приватну клініку? Не хочу йти в поліклініку, там явно потрібно вже вирізати, а в поліклініці цим не займаються
ВундерКИНГ
• 15 июля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
В челюстно-лицевой
Як думаєте, це у відділення швидкої підходити, щоб направили?
Вероятненько• 15 июля 2024
Обратитесь в поликлинику к педиатру, он даст направление к хирургу, сможет по направлению записаться в любому гос.хирургу