Біток чи ефір?• 15 июля 2024
Віддам 2 білети у Франка на 18-00
На виставу "Моя професія - сеньйор з вищого світу."
Виставу перенесли на сьогодні, а я не встигну бо до лікаря терміново треба.
Хто може поруч і хоче піти - подарую.
Київ.
Хто може поруч і хоче піти - подарую.
Київ.
Показушница• 15 июля 2024
Клас 🫶 Нажаль сьогодні теж не можу. Ви мені нагадали, давно в театрі не була. А раніше кожні 2 тижні з чоловіком ходили . Дякую, автор, нехай не пропадуть білети
Гербарія сушу• 15 июля 2024
Эх, жаль выпила сидр. Так бы поехала. Кому-то приятность подарите. Только чего так поздно написали?) Выздоравливайте!
Біток чи ефір?
• 15 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Думала до останнього, що встигну. Але затрималися у лікаря. Дякую!
Біток чи ефір?
• 15 июля 2024
Ответ дляПоказушница
Білети купувала 2 місяці тому. Так хотіла піти... Але здоров´я понад усе. Так скадаються обставини. Обожнюю театр Франка.
ЯблокоРаздора• 15 июля 2024
Ответ дляМати тріля
Якби на годинку було б більше часу, я б пішла
Эх, и я бы тоже. Но не успею так быстро собраться и доехать