Кумедний ґудзик• Изменено 15 июля 2024
Немає світла....
У вас вимикають?
У мене сьогодні вимкнули з 6 ранку до 10.
З 10 до 12 був.
З 12 до 4 вимкнули
З 4 до 6 був
З 6 до 10 вимкнули.
Морозилки розтали вже, жах.
Як у вас?
З 10 до 12 був.
З 12 до 4 вимкнули
З 4 до 6 був
З 6 до 10 вимкнули.
Морозилки розтали вже, жах.
Як у вас?
Душа компанії• 15 июля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
так у вас еще норм. на 4 часа вимикають. в нас на 6 годин поспіль. -6 +3
Это только сегодня так. Прошлую неделю и субботу, ночь воскресенья отключали на 6 часов, давали на 3
Успокойся_Успокойся• 15 июля 2024
В нас сьогодні світло було 2,5 години з 9 ранку. Більше ми його не побачимо. Так що у вас ще нормальний графік
Опля Картопля• 15 июля 2024
Вінницька область - світло лише 8 годин на добу... Продуктам попа(( Працюю з дому, є всі гаджети для роботи, але ця спека(((
Вчора під вентилятором простудилась, всю ніч і ось день з температурою працюю(((
Я вся ваша• 15 июля 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
В нас стабільно по 12-14 годин на добу немає світла. Дніпро
Уже по 16, долбаный Цек
Вся така шо куди там• 15 июля 2024
В Ніжині живе моя сваха, в них ніколи не вимикають світло, навіть позаминулу зиму не вимикали.
Я вся ваша• 15 июля 2024
Ответ дляФайна пані
Не вимикають вже третій день 🙏
Какой говорите у вас адрес? Записываю...
Оксана -1f11• 15 июля 2024
У нас о 1.00 вимкнули, о 5 ввімкнули, о 7 вимкнули, об 11 ввімкнули, о 16 ввімкнули, о 23 ввімкнули. У холодильник складаю бутилки заморожені, готую небагато.
как тебе такое илон маск• 15 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні, давно тут живу.
Але такого ще ніколи не було.
В таку спеку нема світла, ні кондиціонера нічого.
38° в хаті
Але такого ще ніколи не було.
38° в хаті
Ого. В мене приблизно 30, то ледве витримувала не могла заснути, горіли ноги. За ніч світло було пару годин. Ввімкнула кондиціонер, він то включався, то виключався. Поставила мало градусів, то вранці весь час кашляла.
Natalia505• 15 июля 2024
Вчора не було цілий день і вночі вимикали. Позавчора аналогічно. Сьогодні навіть казати боюсь...
Сусідка зверху• 15 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
света нет постоянно, я в шоке Киев Оболонь
Дают ночью на недолго и вот с 15-18 был свет , всё больше нет .
Была под Каневом , в селе там сегодня вообще не выключали свет
Так, оболонский район хутір редьки зовсім не виключали ще. Ніяких критичних структур там немає, якось дивно з цим світлом
Успокойся_Успокойся• 15 июля 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Розкажіть кому небудь. Мама в Ніжині, вимикають стабільно по 6 годин і 3 є світло
Може вона живе на одній лінії з чимось, але в нас вимикають. Холодидьник вже здох.
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Та ні, давно тут живу.
Але такого ще ніколи не було.
38° в хаті
Але такого ще ніколи не було.
38° в хаті
Авторе, у вас гарний графік. Нам би такий
6,5 немає потім 2,5 є. Тобто за добу світло є 5 годин
Все на електриці. Поверх високий. Київ
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
В мороз когда не будет лучше.
Холодильники и морозилки не попортятся
Мы попортимся
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Знаю есть такие места где свет есть или четко по графику два часа, через два
У свекрусі був 2/2, тепер 3/3. Три краще, бо встигнути можна і попрати, і холодильник, і приготувати
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ого, співчуваю.
Щодо морозилки порада всім: кладіть в морозилку 1,5-2 літрову пляшку води, поки світло є. Вода заморозиться, і потім більше тримає.
На 24 години підряд, то я не впевнена, що витримає, ну хоч комусь щось допоможе.
Поклала. За 6,5 годин розмерзлась. За 2,5 не замерзла.
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
Конечно выелючают.
В 2 выключили, в 6 велючили
В 9 выключили в 13 дали
Теперь в 18 выключили 🤷🏻♀️
В 2 выключили, в 6 велючили
В 9 выключили в 13 дали
Теперь в 18 выключили 🤷🏻♀️
А у нас в той же первой группе:
в 12 выключили, в 6:25 включили.
В 9 выключили, в 15:10 включили.
В 18 выключили включат в 12 скорее всего.
в 12 выключили, в 6:25 включили.
В 9 выключили, в 15:10 включили.
Успокойся_Успокойся• 15 июля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Все на електриці. Поверх високий. Київ
2 черга?)
Успокойся_Успокойся• 15 июля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Перша
В мене 2, але сьогодні жесть. 2,5 години вдень світло це мощно. Сиджу думаю чи чекати до 12, щоб голову помити і висушити чи їзвти завтра з грязною.
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
У мене одна Настя - працюю вдома
Душа компанії• 15 июля 2024
Ответ дляВ шоколаде
А у нас в той же первой группе:
в 12 выключили, в 6:25 включили.
В 9 выключили, в 15:10 включили.
в 12 выключили, в 6:25 включили.
В 9 выключили, в 15:10 включили.
Странно. Но я смотрю на ясно, там написано 1 группа
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
Может быть
Выключают просто же не всех одновременно
Душа компанії• 15 июля 2024
Ответ дляВ шоколаде
Может быть
Я думала очереди одновременно отключают.
У нас тоже в 18 выключили и наверное в 00 дадут т.к. сейчас все еще нет
В шоколаде• 15 июля 2024
Ответ дляДуша компанії
Нет, на это нужно время.
В группе о выключкниях все описываются в разное время, что включили или выключили, хотя одна группа у них