Не служанка• 15 июля 2024
Імя для дівчинки
Яке імя, на вашу думку, підходить краще під прізвище Валеріївна?
Результат:
вже голосів:
42 (48.84%)
Анна
18 (20.93%)
Інна
16 (18.6%)
Жодне з перелічених
10 (11.63%)
Валерія
Кава з адреналіном• 15 июля 2024
Только не Валерия, а то будет масло масляное. Мне Инна нравится .
Сливочная пенка• 15 июля 2024
По -батькові теж Валеріївна? Найкраще Валеріївна Валерія Валеріївна.
СкрипяСердцем• 15 июля 2024
Тільки не Анна, зараз кожна друга Анна. Невже в батьків немає фантазії. Інна старувате як на мене. Валерія Валеріївна - ну таке. Шукайте далі
Бачу_майбутнє• 15 июля 2024
Ну какая Валерия? Вы представляете это сочетание? Валерия Валерьевна...