Мао_Мяо• Изменено 16 июля 2024
Який зараз вірус ходить? З температурою діти
Перехворіли спочатку дорослі, а це вже до дітей дійшло
39 температура погано збивається в дитини маленької
БоВжеВільна• 16 июля 2024
В літній період активними залишаються деякі віруси. Їх приблизно 200 видів. Але всі вони лікуються по одній схемі, тому не має сенсу гадати.
Мао_Мяо
• 16 июля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
В дитини немає проявів
Тільки температура 39
Даю свічки з панадолом
Сіроп нурофен форте не хоче пити(
Тільки температура 39
Даю свічки з панадолом
Сіроп нурофен форте не хоче пити(
Тишком_нишком• 16 июля 2024
В моєї доньки так само. Спочатку захворіла подружка, вони були разом. Думала перегрілася. Тепер донька...
Мао_Мяо
• 16 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Чим лікуєте? Крім збивання температури
БоВжеВільна• 16 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
В дитини немає проявів
Тільки температура 39
Даю свічки з панадолом
Сіроп нурофен форте не хоче пити(
Тільки температура 39
Даю свічки з панадолом
Сіроп нурофен форте не хоче пити(
Реакція організму може бути різною навіть на один і той самий вірус. Якщо інтенсивно збивати температуру, то гострий період триватиме довше.
Тишком_нишком• 16 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Чим лікуєте? Крім збивання температури
Вчора лише почалось. Збиваю лише, коли вище за 38,5. Або на ніч, якщо бачу, що вище 38 та піднімається далі і я вже можу заснути... Відпоюю. А що ще давати? Симптомів інших немає..
Мао_Мяо
• 16 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
А сьогодні теж тримається температура?
Воздух в банке• 16 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
В дитини немає проявів
Тільки температура 39
Даю свічки з панадолом
Сіроп нурофен форте не хоче пити(
Тільки температура 39
Даю свічки з панадолом
Сіроп нурофен форте не хоче пити(
А що дитина їла?
Отруїтися не могла?
Моя 11-річка колись поїла сосисок, так 3 дні температура була 38 мабуть.
Бо казала що злегка болить живіт.
А потім на 3 день насилу встала з ліжка і була зелена, діарея була.
Коли дали таблетку від живота, тоді вона сміялася і була активна, але температура 38
Вірусів ходить безліч
Отруїтися не могла?
Бо казала що злегка болить живіт.
Вірусів ходить безліч
Воздух в банке• 16 июля 2024
І ще: чому ви поміряли дитині температуру? Були ж якісь причини, не просто так міряли.
Може голова боліла чи живіт?
дамаБезСобачки• 16 июля 2024
у меня сейчас малая, ей 4 года, болеет, второй день температура до 39 и больше никаких симптомов. перед этим болел старший, тоже три дня температура без симптомов и все прошло
Душа Лисиці• 16 июля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ми так само хворіли. Вдома був тест на ковід - зробили. позитивний.
Тишком_нишком• 16 июля 2024
Ответ дляМао_Мяо
А сьогодні теж тримається температура?
Так(( зранку 38,8. Потім дала ібупрофен
Из Кукуева я• 16 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Так(( зранку 38,8. Потім дала ібупрофен
Подскажите а симптомы какие нибудь добавились? Тоже заболела дочь, высокая температура, тяжело сбивается, подымается каждые 3 часа, без симптомов.
Мао_Мяо
• 19 июля 2024
Ответ дляDeni.s
Добрий вечір. А як зараз справи в дитинки? В мого зараз таке, нормально не збивається температура ((
Це все буде лише 1 добу
Далі як рукою зніме
Не переживайте
Далі як рукою зніме
Не переживайте
Из Кукуева я• 19 июля 2024
Ответ дляDeni.s
Здравствуйте, температура держалась около 2х суток, прошла… добавился кашель, насморк, горло..