Птица секретарь• Изменено 16 июля 2024

Двоюрідному брату вручили повістку. Що далі?

Що далі, яка процедура, чи можна самому вибрати бригаду, підрозділ, як це робиться.
Анемнез - в 15-17 був в АТО, звідти повернувся з купою проблем по здоров´ю, в 22-23 був заброньований на сезон польових робіт, в 24 році подавали на бронь, але у військоматі побачили його досвід, саме йому відмовили у броні - сказали такого не можна бронювати (((((.
Сьогодні поїхав на КТ, він періодично на обезболі, але я так розумію, зараз всі здорові ((((((. Куди його можуть направити, учебка для атошників теж передбачена? Дякую всім, хто поділиться досвідом!!!
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Так військомат не може заборонити бронь ... Щось Ви заплуталися
Вишиванка• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Є дефіцитні ВОС, їх бронювати не дозволяють, можливо в нього саме така ВОС.
K.Yurchenko• 16 июля 2024
Army.gov.ua
Звездолётчица• 16 июля 2024
В перукарші чоловік атовець, то він інструктором на полігоні. Ділиться досвідом.
Бла бла бла• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
війскомат дає відсрочку
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Army.gov.ua
Що це?
Невгамовна шахиня• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Може відмовити в броні без пояснення причин.
Просто не погодити і все
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Це з їхніх слів, він артилерист.
K.Yurchenko• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Що це?
Ви питаєте, де можна самому вибрати місце служби. Тут можна
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляВишиванка
Хай би авторка написала про яку саме дефіцитну вос йде мова. бронюють не в воєнкоматі, туди вже від роботодавця приходить готове, то роботодавець прикрився воєнкоматом.
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляK.Yurchenko
Дякую!!!! Передам йому, як стихне трішки
Вишиванка• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ні, роботодавець подає список у Міністерство оборони, а його можуть просто не погодити, от і все.
Приму в дар• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Що це?
Та відкрийте і подивіться
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляВишиванка
Саме так і було
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляПриму в дар
Та відкрийте і подивіться
Я не віндоус ((
Приму в дар• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Воєнкомат може не погодити.
Проходив вже чоловік таке.
Звездолётчица• 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Акраз і тцк погоджують броні. У нас на підприємстві в перелік на бронь подають усіх, а тцк може когось не погодити. І починається переписка. Якщо встигають до закінчення попередньої броні - людині повезло, ні - можуть і забрати. Були такі випадки. В мене чоловік якось був 2 тижні без броні, через область вирішували питання.
Приму в дар• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Я не віндоус ((
Ну як вам дають посилання на якийсь ресурс, напевно ж по вашому питанню
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Ну брат без броні з осені 23 року, вчора вручили (((
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляПриму в дар
Потім би зайшла, зрозуміла, а зараз в темі.
Гола з конопель• 16 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Мій 2 місяці, щось там мурижили.
Полюю на дрони• 16 июля 2024
Ответ дляВишиванка
Зараз дійсно немає військових спеціальностей, яким можуть відмовити, якщо підприємство відноситься до стратегічних, бронюють всіх.
Полюю на дрони• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Що це?
Рекрутинг військовий, де самому можна розіслати резюме. Брат чоловіка писав, але ніхто не відгукнувся, правда в багатьох вакансіях вимоги, обмеження по віку - кастинг, короче. Йому давали тижнів два на пошуки після проходження ВЛК.
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Дякую!!!! Дуже цінна інформація!!!
Пожмаковна• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
если по повестке, то выбор не дается уже, то до повестки нужно заключить договор.
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляВишиванка
Так не в військоматі іде погодження, і не в мін оборони , а спочатку в профільному міністерстві. Мій чоловік займався питанням бронювання для працівників. Сам зі своїм бронюванням ходив в тцк на оновлення данних, щоб розуміти процедури (визивали двічі, другий раз без пояснення причин , відпускали через 15 хв, не вірили, що з нашого міста є такі спеціалісти як він і ще під такою бронню, він заброньований і крапка)
Полюю на дрони• 16 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
Якраз брат чоловіка за повісткою, прийшов на ВЛК, перший раз отримав на два місяці відстрочку, бо саме операція на нозі була. Потім, після відстрочки, знову ВЛК і йому дали час два тижні, як не більше, знайти собі місце служби, нажаль, не вдалося, від сьогодні в учєбку мають відправити.
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляПриму в дар
Воєнкомат може не погодити.
Проходив вже чоловік таке.
Бронь військомат скасувати не може. В мене колеги під бронню і нормально все. Ніхто бронь не відхиляє
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Так то йому бронь не зробили роботодавці і все.
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляПожмаковна
У сестри шеф по повістці і вибирав, потім ще більше місяця різні співбесіди, потім навчання.