Птица секретарь• Изменено 16 июля 2024

Двоюрідному брату вручили повістку. Що далі?

Що далі, яка процедура, чи можна самому вибрати бригаду, підрозділ, як це робиться.
Анемнез - в 15-17 був в АТО, звідти повернувся з купою проблем по здоров´ю, в 22-23 був заброньований на сезон польових робіт, в 24 році подавали на бронь, але у військоматі побачили його досвід, саме йому відмовили у броні - сказали такого не можна бронювати (((((.
Сьогодні поїхав на КТ, він періодично на обезболі, але я так розумію, зараз всі здорові ((((((. Куди його можуть направити, учебка для атошників теж передбачена? Дякую всім, хто поділиться досвідом!!!
автор Птица секретарь • 16 июля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Так то йому бронь не зробили роботодавці і все.
Подавали списком, як і завжди, йому відмовили.
Полюю на дрони• 16 июля 2024
Наразі бронь здається взагалі на 12 місяців, тому все ж значне покращення.
ВільнаНазавжди• 16 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Ще раз подають ,якщо є вільний %, то у Вас брат двоюрідний, то чоловік. Бронюють роботодавці , всі питання до них
З горіха зерня• 16 июля 2024
Из опыта:
1. Пойдет на общих основаниях
2. Выбрать в/ч нужно было ДО того и получить от них рекомендательное письмо. С ним идут в военкомат и проходят ВЛК.
3. По учебкам есть 2 варианта : вариант 1- общая учебка. туда свозят всех, кто мобилизован( получил повестку и пришел, поймали и т.п). вариант 2: учебка для тех, кто уже приписан к в/ч