Стильна штучка• 16 июля 2024
Ролети блекаут
Порадьте хороші якісні ролети де купити/ замовити? Київ. Дякую
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Хіба там якісні?
Не знаю)
Ми там купили ролети та штори блекаут 4 роки тому. Я всім задоволена. У кімнаті темно та добре стримують жар від вікон.
Стильна штучка
• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Не знаю)
Дякую, і ролети блекаут? Підкажіть, будь ласка, як ваші виглядають чи вони там одні блекаут?
Mrs.Sexuality• 16 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Так, і штори блекаут, і ролети теж блекаут. На ролетах з одного боку як покриття, що відбиває світло. Це не фольга, за чотири роки з ним нічого не сталося. На той час були тільки одні блекаут, тільки може кольори різні, не пам´ятаю)
На фото - ролети
Стильна штучка
• 16 июля 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
На фото - ролети
Дякую
Стильна штучка
• 16 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Та гівняні вони там(((
Дякую, вже відгуки прочитала(
Може порадите де знайти хороші?
НетЕщеНаверное• 16 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Дякую, вже відгуки прочитала(
Може порадите де знайти хороші?
Сама шукаю. В Епіцентрі вибір великий, але нам розміри не підходять. Мабуть тільки інд.замовлення
НетЕщеНаверное• 16 июля 2024
Ответ дляСтильна штучка
Дякую, вже відгуки прочитала(
Може порадите де знайти хороші?
Ось я колись в інсті зберегла. Але цін не знаю