Смешнюча• 16 июля 2024

Спека. Без ниття

Тема не для ниття. А хоч трохи підняти настрій. Будь ласка про відключення в усі сусідні теми. Їх сьогодні вдосталь)
автор Смешнюча • 16 июля 2024

Злива інформації• 16 июля 2024
Ответ дляСмешнюча
фото
Худюща яка, їй і не тяжко так як тим хто товстіше… по собі знаю
Це не ниття))
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Це не ниття))
Дякую)
Залізна пані• 16 июля 2024
Я бы в чан с пивом или белым сухим залезла и пила б сколько смогла))
Небоброїдка• 16 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
+ и шоб прохладненьке)

Злива інформації• 16 июля 2024
Ответ дляСмешнюча
фото
Та да, в таку жару як давление шибане)) в процесі))
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Яжемать Мне можно• 16 июля 2024
Харьков, 10 утра
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
О біле сухе. Це кайф)
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Харьков, 10 утра
Ого
Глубоководная селедка• 16 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Це не ниття))
Та ладно...всім жарко
Звожу з розуму• 16 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Це не ниття))
У моєму випадку це не працює. Була худа.тепер не дуже,але літо просто треба пережити. Обожнюю внресень-жовтень.
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Злива інформації• 16 июля 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Та ладно...всім жарко
В мене друг казав після +5кг до ваги що тепер взимку не мерзне, але влітку дуже жарко. В мене так само. Була 49 стала 57 і дуже відчутна різниця.
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Вересень удень буває теж іноді спекотним. Але там хоч ночі норм.
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Та ви супер. Я тут ледь з 75 до 65 скинула. І так з 75 узимку комфортніше)
Злива інформації• 16 июля 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну як, відчутна різниця? Влітку

Снегопадка• 16 июля 2024
Класний нік у вас, в тему
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ну як, відчутна різниця? Влітку
Кайф. Хочу ще скинути. Таке відчуття що і кілька років скинула
tarveldy• 16 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
Я з вами у біле сухе
Fashion4• 16 июля 2024
Ответ дляЗалізна пані
А потом после винишка еще тяжелее жару переносить. Недавно выпила, ночью думала умру. Сто потов сошло, дурно. Теперь в такую жару не пью
Анонім-ка• 16 июля 2024
Дадосвидания• 16 июля 2024
Pelmeshek• 16 июля 2024
Вакцениро Вона• 16 июля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Це не ниття))
Я на днях бачила парочку. Він худющий, кілограм 60-70 і вона під 200 кг, і за руку тримаються. З цікавістю розглядала їх руки, чи не спекотно триматись їм. Бо одяг в них сухий був, а я зі своїми під 60 кг, як мокра курка була і піт стікав відрами. Зрозуміла, що то таки брехня, що люди з пишним тілом пітніють сильніше і страждають в спеку.
Pelmeshek• 16 июля 2024
Та ёмаё, не видела что картинки которые кинула уже есть🙈 Пардоньте
автор Смешнюча • 16 июля 2024
Ответ дляPelmeshek
Мужские очертания похоже многим запали в душу)