ЕленкА-5b9a• 16 июля 2024

Уже обсудили?

Рада скасувала переведення годинників на літній час
sim2406• 16 июля 2024
Не знаю, читала експертів, що це не альо для нас

marata• 16 июля 2024
Так. Культурних слів нема (
Bambi-kids• 16 июля 2024
Здається лише схвалили законопроект
автор ЕленкА-5b9a • 16 июля 2024
Ответ дляsim2406
Чим аргументують ?
Success2013• 16 июля 2024
Ниже тема.С э/э жесть просто,а эти придурки принимают такие законы.
Kassiopeyaeva• 16 июля 2024
Я не знаю…
Тут несеться про літні годинники, але ніби ненароком сьогодні ще ухвалили підвищити зп помічникам нардепів з 88 тисяч до 132 грн.
А нам про літній час пишуть
Gitelnitsa• 16 июля 2024
В который раз?
Olvia1987• 16 июля 2024
Ответ дляKassiopeyaeva
Я не знаю…
А нам про літній час пишуть
А скільки ж депутати тоді отримують,якщо помічники 132 тисячі?
Kassiopeyaeva• 16 июля 2024
Ответ дляOlvia1987
Чесне слово, не знаю. Але можна знайти.
З 1 липня на кожного нардепа будуть давати 132 тисячі грн, які він може розділити між своїми помічниками. Їх може бути як один, так і 5.
Весело живемо, люди

Еленка14• 16 июля 2024
Як переводити стрілки - так всі плюються, у всіх збій ’внутрішнього’ годинника, розлади здоров´я і навіть психіки. Як скасували - гвалт, капець, геноцид.
Wendy Rhoades• 16 июля 2024
Ответ дляKassiopeyaeva
Я не знаю…
А нам про літній час пишуть
ну то ціни ж ростуть, їм бідолашним не вистачає)
взагалі за такі посади і можливість бути поряд з годівничками, це помічники мають платити державі, а не навпаки))
Марися_• 16 июля 2024
Ответ дляЕленка14
Та де Ви бачили гвалт, гвалту з цього немає
Вера• 16 июля 2024
Им что заняться нечем. Других важных дел наверное нет. А вообще я против, на востоке и так темнеет рано, а так вообще светать в 3 утра будет летом, а зимой темнеть в 3
Еленка14• 16 июля 2024
Ответ дляМарися_
Кожен сезон (весняне /осіннє переведення) ці теми. Навіть у війну.
Prervana• 16 июля 2024
Западной классно, а на юг и восток уже всем плевать...
sammy• 16 июля 2024
А чому літній час не можна залишити?
Услада• 16 июля 2024
Ответ дляsammy
А чому літній час не можна залишити?
Тому, що він літній, а саме вірний зимовий.
Kassiopeyaeva• 16 июля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
А, точно, що ж це я не подумала?))
Ми тут зі своїми 50 грн не знаємо на який збір закинути, а держава має ресурси на утримання кількох тисяч цінних помічників.
Сюр
Еленка14• 16 июля 2024
Ответ дляsammy
А чому літній час не можна залишити?
Тому що для більшості України вірним є ’зимовий’. А якщо прискіпуватися, то існує нормальний і перевод на ’літній’

uma• 16 июля 2024
Это наименьшее, что меня волнует.
Ирина_Б_• 16 июля 2024
нахрена?
sim2406• 17 июля 2024
Ответ дляЕленкА-5b9a
Чим аргументують ?
Щомь з біоритмами. На сході сонце буде сходити в 3.30, люди спати будуть при світлі. І сідатиме раніше , люди проходитимуть з роботи потямки, вмикатимуть світло