mamaSvetljachok• 17 июля 2024
Девочки в США, как там с арендой и медициной? Едем в августе - страшно.
Девочки, кто выехал в США, как вам вообще страна? Как с аптеками, школами, разрешение на работу дают быстро?
Может есть кто то из Денвера? Планируем выезжать в августе. Была бы рада любой помощи 🙏
Про Польшу и Германию все кричат, а тут тишина почти😢
rainbow2018• 17 июля 2024
Автор, вы очень хорошо подготовились к выезду! У вас однозначно в Денвере все будет хорошо!
Love_Love_Love_• 17 июля 2024
І з аптеками і з школами все ок. Перміт мали б до місяця часу дати. Що вас конкретно цікавить?
Love_Love_Love_• 17 июля 2024
Ответ дляoboeva
Так можно любую точку написать я о другом.Она едет в Денвер,ничего не зная о нем?
Я їхала в Сіетл нічєго нє зная о нєм і шо?
Ответ дляoboeva
То ж питає людина, щоб більше знати.
Сестра їхала. Розпитала людину, яка там давно живе в тому місті.
А виявилось все інакше. Тому що та людина звикла до одного за багато років і для неї це була норма. А для наших то виявилась далеко не норма.
Наприклад, що в місті немає магазинів, і за продуктами потрібно їхати далековато.
Що транспорт місцевий є, але ходить дуже рідко і на короткі відстані, потрібно багато пересадок, щоб доїхати.
Тобто без авто дуже важко.
Що медицина безкоштовна є, але покриває не все і дуууже довго всього чекати. А у неї дитина з інвалідністю.
Щодо кредитних історій теж нюанси - що потрібно жити в кредит, щоб була кредитна історія і його в принципі потім давали.
Що через клімат і шторми можуть не дозволяти працювати по кілька днів і що не завжди ці простої оплачують.
Що не існує вищої освіти безкоштовної вона знала (донька як раз школу закінчувала), але ціну сказали для місцевих або у кого є ’ВНЖ’. А для ’понаїхавших’ вона виявилась на 30 тис дорожче і гранти далеко не перекривають вартість.
І таких нюансів виявилось багато.
Якби спитала у наших, хто приїхав в війну - ці нюанси розповіли б
Тобто без авто дуже важко.
І таких нюансів виявилось багато.
Ируся-пуся• 17 июля 2024
Автор, вам треба додатися до группи по типу Українці в Денвері і там читати та запитувати
Автор, какой запас денег с собой планируете взять? Вы уже знаете куда с самолета поедете? Я имею ввиду жилье? Кем планируете работать? Я с детьми тоже сейчас смотрю в ту сторону. Но у нас там вообще никого. Муж еще в раздумьях. Побаивается.
А я нет. Так как однажды уже такой путь прошла дюлдна с двумя детьми. Но учитывая мой опыт другой страны- это вопросы, на которые ответы нужны обязательно до вылета
Love_Love_Love_• 17 июля 2024
Ответ дляnonno4ka
А ким ви плануєте працювати і звідки знаєте якмй потрібен запас грошей?
Love_Love_Love_• 17 июля 2024
Ответ дляNYC
Я не в США, но могу сказать у вас это будут ваши штаты, у кого то другие и вряд ли одинаковые.
Такую чушь порой несут, что просто в ахере… и на все ответ « ты просто еще не сталкивалась … тебе повезло»
И совет вам не ищите Украину в штатах, ее там нет..
Сама ідеальна порада
Ответ дляLove_Love_Love_
У мужа специальность, которая требует валидации. Но сейчас местные компании помогают с этим. Времени занимает около двух месяцев. То есть это время он не сможет работать. Работу по моей нынешней специальности в принципе не сложно найти.
По поводу денег, точно так же общаюсь с некоторыми нашими, кто уже уехал. Это коллеги мужа по работе. У всех нас +/- подобные исходные данные
Я не Сірожа• 17 июля 2024
Автор, поради тут будуть інформативними тільки в тому випадку, якщо їх писатиме хтось з Колорадо.
Тож краще пошукайте в тг та фб групи ’Українці в Денвері’ , ’ Українці в Колорадо’ і подібні. Зазвичай там теж 80% спаму, але можна знайти корисну інфу або задати запитання.
По темі: з першою орендою можуть бути проблеми, якщо є можливість, просіть спонсора, щоб оформив на себе, буде менший депозит. Ціни різні.
З аптеками проблем немає, з ліками теж, українські аптеки є, але дорогі.
Складіть список потрібних ліків та погугліть їхні американські аналоги, знайдете майже все потрібне)
З школами проблем нема, є проблеми з їх якістю, тому що залежить від района проживання. Хороший район - хороша школа.
Дозвіл на роботу - рандом, від тижня до пари місяців.
Спасибо всем. Да едем по месту работы мужа. Узнавала за районы, где хотим жить, приедем и будем искать жилье. Есть там сотрудники мужа, надеюсь помогут. Хотим поехать заранее и посмотреть школы, магазины, аптеки, занятия для детей.
Ответ дляoboeva
Знать по интернету и жить в реальности - разное. Хотела услышать мнения местных обывателей.
Ответ дляЯ не Сірожа
Спасибо большое. Будем смотреть. В группы добавилась, но они какие- то неактивные. Там только объявления ищу жилье)
Ответ дляnonno4ka
Мы едем с расчетом, что он будет сразу работать. Запас есть с собой. Мы тоже прошли этот путь в Европе уже, поэтому не сильно страшно. Всегда можно вернуться.
Ответ дляLove_Love_Love_
Сама ідеальна порада
Спасибо. Я как наслушаюсь тут тех кто по 30 лет, глаза на лоб лезут.
- так хочется говяжьей печени, но тут только куринная. ( я в русские магазины не хожу, в израильских полно, в некоторых продают даже зачищенными стейками)
- а где ты взяла дрожжи с Украины привези? ( это вообще без комментариев)
- в институтах учатся только те у кого есть деньги ( обучение 4 года 10-15 тыс дол). В колледжах дороже раза в 2-3.
Когда после 7 октября меня от нервов посыпало ( розовый лишай), к дерматологу я попала на след.день за 35 шек ( около 9,5 дол). « а как ты так? А что так можно было? А мы по 6/8 мес очередь ждём»
Я чугунную сковородку из расии / Украины привезла / попросила привезти за деньги ( лодж на Амазоне 25 дол с бесплатной доставкой).
И такого много, и ты стоишь и охереваешь..
Ну и поиск сырников во всех группах фб от приехавших с масцквы и Питера. Это их боль.
И правильной питерской швармы с сыром ( напоминаю в стране многие придерживаются кашрута)
maxi-tarakashka• 17 июля 2024
Ответ дляmamaSvetljachok
є форум ’говорим про us’. він доволі таки старий, там зібрана купа інформації різної. по ’населенню’ нажаль там збірна солянка з усього постсовка, але дуже багато можна дізнатись про життя, адаптацію....
Ответ дляOllka
То ж питає людина, щоб більше знати.
Тобто без авто дуже важко.
І таких нюансів виявилось багато.
Тобто без авто дуже важко.
І таких нюансів виявилось багато.
Спасибо. Да я знаю уже такие примерно подробности. Права есть, машину надеюсь купим.
Школы вроде терпимые по цене.
Интересно, ест ли по этой программе курсы Английского дополнительно?
Есть ли какая-то помощь на детей? Пишут по разному. Нужно ехать все узнавать.
Школы вроде терпимые по цене.
Ответ дляmamaSvetljachok
Школы вроде терпимые по цене.
денег берите побольше .. это самое главное
Я не Сірожа• 17 июля 2024
Ответ дляmamaSvetljachok
Школы вроде терпимые по цене.
По u4u?
Так, є багато різних курсів - і мовних, і професійних. І освіту можна отримати дуже недорого.
Але під лежачий камінь... далі знаєте?
Ніхто нічого в дзьобику вам не принесе, потрібно самому шукати, дзвонити, їздити, дізнаватись.
В кожному штаті свої нюанси, але першим ділом потрібно уважно переглянути сайти місцевих бібліотек та паблік коледжу. Проїхатись туди, поспілкуватись.
Наприклад, в Майамі без проблем знайти курси англійської або іспанської в бібліотеках, в паблік коледжі є бескоштовні професійні курси, після яких отримуєш сертифікат і можеш працювати по отриманій спеціальності. Професії від фотографа, помічника організатора весіль, асистента ветеринара, ріелтора і до базових IT.
Через рік проживання в одній ерії оплата навчання в паблік колледжі як в локалів (в Майамі це 1 тис дол за семестр, реально копійки)
Але щоб отримати усе це, треба бити лапками, а не чекати, що за вас все дізнаються і зроблять
Але під лежачий камінь... далі знаєте?
Ответ дляNYC
Мы тоже сейчас в Израиле. Очень знакомо😂
Но мое любимое от моих родственников- в смысле ты не пойдешь в никайон??? Как ты не будешь метапелить??? Мы все через это прошли, ты этого не избежишь!!! Тебя по другому никто не возьмет на нормальную работу 🤦♀️
Ответ дляnonno4ka
Ну слава богу, меня рикайонить и метапелить никто не отправлял.
Хотя знакомые были кто офигел от платы на никайоне и пошли, правла некоторые через месяц спину лечили.
Ответ дляЯ не Сірожа
По u4u?
Але під лежачий камінь... далі знаєте?
Дякую. Освіта начебто є. Але мені казали, що якщо хочеш працювати десь у бʼюті сфері, потрібна якась ліцензія. Навіть якщо ті просто будешь брови фарбувати, чи робити епіляцію. То теж у тому коледжі роблять, після їх навчання чи можно отримати самостійно? Може ви щось чули про таке?
Я не Сірожа• 17 июля 2024
Ответ дляmamaSvetljachok
Не чула, щоб в паблік коледжах вчили війки робити))
Ліцензія потрібна, але купа наших дівчат дома фарбують, клеять, стрижуть і нарощують) але то ризик, бо якщо ’спалять’, що працюють нелегально, то можуть і депортувати.
Як отримати ліцензію, не цікавилась, тож нічого по темі не підкажу.