Плакулька• 17 июля 2024
Вам подобається в США хто переїхали і стали американцями?
або складнощі у всіх ? моя сестра з України отримала громадянство США і живе там багато років. зачепилася вона в каліфорнії, якийсь модельний бізнес, мене туди текж тягне типу приїзди сюди назавжди, я розмірковую. просто цікаво досвід інших почитати ....
Нічний дожор• 17 июля 2024
нужно понимать что Вы знаете язык и сможете устроиться на нормальную работу. Но там тоже приколы с налогами, обязательными страховками и тп-жить в долг так сказать
Чумацький Шлях• 17 июля 2024
У друзів дві доньки. Зараз їм 32 і 29
Старша в США років 10. Айті і вона і чоловік. Обом подобається, мінусів не бачать і не бачили.
В війну поїхала до них менша, потім жила окремо. Ось нещодавно повернулась. Не зайшло. Професія теж пов´язана з Айті. Роботу знайшла, але їй не подобалось взагалі там жити, хоча коли була туристом - подобалось. Сподівалась що з часом звикне. За 2,5 роки не звикла.
Плакулька
• 17 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
У друзів дві доньки. Зараз їм 32 і 29
у каліфорнії? або інші штати?
у сестри чоловік нинішній якийсь американець-латино)) обожнюють одне одного.
Чумацький Шлях• 17 июля 2024
Ответ дляПлакулька
у каліфорнії? або інші штати?
Всі українці, чоловік теж. Виїжджали з чоловіком разом.
Живуть в Каліфорнії (’кремнієва долина’)
Плакулька
• 17 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
та вже мабуть справжні американці вони зараз.
Чумацький Шлях• 17 июля 2024
Ответ дляПлакулька
Так, розмовляють вже з акцентом, звикли до іншого способу життя. Але вони й їхали розраховуючи, що назавжди.
Його батьки вже теж туди переїхали на початку війни. Її збираються як раз.
Плакулька
• 17 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
З України наших стільки скоро наїде в США що американці з українцями можна буде братніми називати.
Чумацький Шлях• 17 июля 2024
Ответ дляПлакулька
Говорила та дівчина, що у них в компанії (велика відома компанія) українців більше ніж з інших країн)
Плакулька
• 17 июля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Я бувала у гостях у неї, особливо каліфорнія дуже пістряве населення навколо. сестра народжувала там, на початку їй незвично було що хлопаків там усіх обрізають, культурний контраст і шок, потім сама навіть це підтримує.)