Красавица писяная• 17 июля 2024

Пропуска Негру Воде Румунія/Болгарія хто був?

Планую подорож, ось знайшла відос про перетин кордону. Питання що це за знак з легковим авто, бо Гугл не знає і що означає знак Євросоюзу? Це полоса тільки для машин з ЄС? Якщо так то чи є полоса для інших машин?

Котя_люлю• 17 июля 2024
Для всех,только машины Евросоюза проходят транзитом,а наши просят съехать на стоянку и собирают документы,проверяют,
автор Красавица писяная • 17 июля 2024
Ответ дляКотя_люлю
Дякую.
Аноним с кешбеком• 17 июля 2024
Ви плануєте в Болгарію ? Який маршрут вибрали ? Я як раз думаю,як краще їхати ?!
автор Красавица писяная • 17 июля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Київ/Умань, хочу показати дітям парк/ Ізмаїл( можливо переночую) / Орловка-Ісакча, далі Варна і, може Греція. Ще не вирішила, але хочеться .
Аноним с кешбеком• 17 июля 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Ми в минулому році на автобусі їздили ,через Татарбунари ,на паром . Но щось я сама хвилююсь через дорогу
автор Красавица писяная • 17 июля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я теж хвилююсь. ( передивляюсь маршрут. Ось знайшла чат про перетин кордону https://t.me/standwithmayaki

І тут інформація про кількість машин

https://t.me/orlovka_palanka