Вредняжка• 17 июля 2024

Ті, хто хворіє вірусняком, який ходить в таку спеку, сюди!!!!

Сильний головний біль, потріскування у вусі і біль, який віддає в шию, температура, яка тримається декілька днів, нежить, безкінечне чхання, сухий кашель- це симптоми цього незрозумілого вірусу, що зараз вигулює в таку спеку, чи ми схопили щось новеньке?🤒
заварний look• 17 июля 2024
За день температура пропала
Цілий день було 39

Любительница• 17 июля 2024
Моя мама зараз зі схожими симптомами, але ще була тошнота та рвота в перший день. Думаю це якийсь ротавірус.
автор Вредняжка • 17 июля 2024
Ответ длязаварний look
За день температура пропала
Цілий день було 39
Мала моя зараз температурить ~38, і сильне чхання+нежить, але така живенька. А я взагалі злягла, ці головні болі і у лівому вусі нестерпні просто, хоча температура 37,5😓
VitalinkaGL• 17 июля 2024
у моих соседей был Ковид
2 недели,еле очухались
тест полож.
автор Вредняжка • 17 июля 2024
Ответ дляЛюбительница
Ні, рвоти, тошноти не було, але, як то кажуть, іще не вечір(( Хоча ротавірусом хворіли дуже давно
автор Вредняжка • 17 июля 2024
Ответ дляVitalinkaGL
у моих соседей был Ковид
2 недели,еле очухались
тест полож.
Треба і собі зробити
Olyaolya5• 17 июля 2024
У меня к вечеру 37,7 и тоже какое-то потрескивание в ухе(((
автор Вредняжка • 17 июля 2024
Ответ дляOlyaolya5
Ніс несильно закладений, але як починає відкладати ліву частину, то починає боліти ліве вухо потім спазм у шиї з лівої сторони, що упісятись можна. Взагалі таке вперше
Білий Лосик• 17 июля 2024
Ковіду повно (( Одужуйте

автор Вредняжка • 17 июля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Ковіду повно (( Одужуйте
Дякую щиро) бо зараз «подихаючий» стан😆
Мороженная курица• 17 июля 2024
Не знаю шо в мене було, але дуже боліли ноги і поперек. Була температура пару днів, а потім так горло боліло, що спати не могла, а потім посипало. Жесть. Оце тільки до тями прийшла
Сизоока бестія• 17 июля 2024
Это называется Ковид
Неновая почта• 17 июля 2024
Я теж вже 4 день. Думаю, Ковід.
заварний look• 17 июля 2024
Ответ дляВредняжка
І в мене малий був активний
На наступний день вже все пройшло
Губной рояль• 17 июля 2024
З такими симптомами я хворіла в травні 2023, потім березень 2024 і зараз легка форма (можливо бо я вже знаю як лікувати) але теж у вухо. Мабуть ковід перейшов з легень га вуха, бо багато знайомих так хворють
Кидаю курити• 17 июля 2024
Донька тільки що так перехворіла. Теж підташнювало. Горло. Кашель. Трошки нежеті. Зранку ще відкашлює. В мене тільки горло, а потім нарвало альвеоліт на десні після вирваної місяць назад вісімки. То б то бактеріалка пішла в десну, а не в легені
Maria Rem• 17 июля 2024
Спіймала в суботу ввечері після річки Дніпро
Із симптомів, ломила спина, опіків не було але температура до 39, всі 3 дні, сильна тошнота
Кожного ранку наче катафалк проїхав по спині, боліло адськи.....
Дихають було важко, наче кожне ребро відчуваю, а тепер все краще, але трішки нудить всеодно....
На мою думку нова форма ковіду