Любительница• 17 июля 2024
Як повязані газована вода та целюліт?
Натрапляю на інформацію, щоб не було целюліту треба перестати пити газовану воду. Може хтось може пояснити, який звязок?
Советничаю тут• 17 июля 2024
Я тоже читала, я очень худая, целлюлит страшный с молодости, очень люблю газировку.
Забобонний фрукт• 17 июля 2024
Я пью газовану воду, але не маю целюліту. Може мова про солодкі газовані напої, а не просто чисту мінеральну або столову воду з бульбашками?