Перша вагітність, подружки ще теж без дітей, тому особливо і спитати немає в кого. 21 тиждень і я досі не відчуваю рухів малюка. На УЗД все добре, на прийомі у лікаря медсестра спитала за рухи я сказала, що прям рухів не відчуваю, але інколи буває як лопаються бульбашки під шкірою. Вона мені сказала «ну це воно», але ж на цьому терміні я повинна вже прям відчувати буцання.
Поділіться досвідом, хто теж пізно відчув перші поштовхи і чи одразу зрозуміло, що це воно.
ТаняСашаМирошка• 18 июля 2024
Буцати дитинка буде, коли ваги трохи набере, а зараз це можуть бути лише як легкі коливання всередині/перекочування/кожен по-різному це називає, але точно не буцання)) почекайте трішки і потім ви зрозумієте як це отримати удар в сечовий міхур/печінку/ребро😆
Ще мабуть залежить від того як прикріплена дитинка, бо з першим сином у мене до останнього небуло відчутних ударів, а з другим сином зараз я «відчуваю» всі радощі буцання (прикріплений по передній стінці)
Ответ дляТаняСашаМирошка
У мене по задній стінці кріплення, наче навпаки читала, що так швидше відчуваєш рухи. Дякую, просто в інтернеті всі так пишуть про перші поштовхи на 20 тижні, що я вже подумую зі мною щось не так
Ответ дляAlohomora
Ну так то, что вы описали, это оно и есть) Буцання будут намного позже, недель через 10)
Мимишная Булочка• 18 июля 2024
Меня в 23 недели так пинает постоянно, это жесть просто. Но у меня вторая беременность. Бывает ночью просыпаюсь от того что меня пинают по всему чему можно
Lesik_2013• 18 июля 2024
При першій вагітності майже не чула дитини. Зараз, при другій, чутливість дуже висока. На менших строках теж плавали будьбашки, а вже пізніше більше відчуєте.
Lesia-646b• 18 июля 2024
У мене теж 21 тиждень (теж по задній стінці), і теж поки не відчуваю. Точніше може і відчуваю, але не розумію. Там в животі стільки різних відчутті, але чогось схожого на рухи поки не було.
Але досвід підказує, що поспішати немає куди, рано чи пізно відчую)
Я ще читала, що якщо є зайва вага, то можуть пізніше відчуватись рухи, у мене якраз той випадок, так що я стараюсь не поспішати нікуди.
Ответ дляLesia-646b
Дякую) І я з зайвою вагою, теж думала що це є причиною.