Хто лікував дітям молочні зуби з наркозом? Як все пройшло? Чи легко дитина перенесла? Яка ціна такого лікування?
Дитині 3,5 р., а зуби вже всі погані + болять.
Замороженная селедка• 19 июля 2024
Шукайте свого лікаря, який розговорить дитину так, що та і рота не закриє.
Ответ дляЗамороженная селедка
Сьогодні були в хорошої лікарки ( лікує зуби старшого сина вже давно), уважна, має підхід до дітей. Але це її порада лікувати під седацією або наркозом, бо багато зубів уражено. А я боюся наркозу. Не так давно бачила, що хлопчик помер під час такого лікування.
Замороженная селедка• 19 июля 2024
Ответ дляAnastasiaS89
Дивна порада від лікаря.
Наша дитина теж нікому не давалася, у кого ми тільки з ним не були.
І коли у мене опустилися руки і я вже моніторила наркозне лікування, я знайшла того стоматолога, якому дитина довірилася
Аноним ФЕЯ• 19 июля 2024
Досвід знайомої мами: її син довго не міг прокинутись після наркозу, відділення вже закривались і його так і повезли додому сплячим.
Аноним ФЕЯ• 19 июля 2024
Авторе, якщо надумаєте лікувати під місцевим знеболенням, раджу здати алергопроби по крові на стоматологічні анестетики.
Твоя космішна• 19 июля 2024
У моєї доньки аутизм , постійно так лікуємо, у медикаментозному сні. Завжди все добре, взагалі ніяких нарікань , що в Україні, що закордоном . Молодша донька просто сама погоджується на всі ці процедури, без сну
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую за пораду. Обов´язково здамо, якщо будемо робити.
Шкода дитини, бо і не хочу щоб ті зуби його мучили, і наркозу боюся.
Ответ дляТвоя космішна
Дякую за відповідь! Підкажіть, будь ласка, яка вартість такого лікування?
Тишком_нишком• 19 июля 2024
Никогда бы на такое не пошла. Да и адекватные стоматологи не рекомендуют детям такое делать.
А как так получилось, что все зубы плохие в таком возрасте ?
Замороженная селедка• 19 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дибіли якісь, а не лікарі
Ответ дляТишком_нишком
Дуже рано зубки прорізалися. Перший зуб виліз в 4 місяці. І майже одразу почали портитися. Читала, що це одна з причин. А основне, я думаю, що під час вагітності перехворіла ковідом.
Тишком_нишком• 19 июля 2024
Ответ дляAnastasiaS89
Простите, но звучит как бредни сумасшедшего.
Вы когда зубы начали ребенку чистить? Чем чистили и чистите ? Даете ли вы ему сладкое ?
Кто там пальцы вниз лепит, ответьте лучше на вопросы и все станет ясно в чем причина гнилых зубов в таком возрасте
Твоя космішна• 19 июля 2024
Ответ дляAnastasiaS89
Від 3 тис грн було , це у Полтаві, пізніше були у Львові , щось біля 5 тис вийшло з пломбою
Ответ дляТишком_нишком
Все я робила правильно. Це дисплазія зубної емалі. Дай боже вам з таким не стикнутися.
Мааарковная• 19 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Такая же ситуация у второго ребенка с зубами. Раньше не понимала, как могут быть испорченными все молочные зубы, у старшего всего два зуба были полечены. А вот так, лечили 15 зубов под общим наркозом, потом вырывали один зуб под общим наркозом, все нормально прошло, мы в Киеве на Зоологической делали.
Ламборджини• 19 июля 2024
Свого часу лікували у Мамадентіс у Юлії Добуш. Донька, яка нікому не давалася вийшла і обіймала лікаря, 1,8 їй було. 8 уражених зубів вилікували за 1,5 години. Всі зуби до зміни на постійні збереглися потім повністю. Танцювали навкруги неї і лікар і медсестра. Спробуйте знайти свого лікаря. Не добре той сон, тяжкі наслідки трапляються.
Аноним ФЕЯ• 19 июля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Дозволю собі втрутитись. Інколи буває так, що навіть при ідеальній гігієні зуби дитинки одразу починають псуватись, молнієно поширюється карієс, злазить емаль ( Як пояснила стоматолог, причини можуть бути навіть в дефектах закладки зубної емалі під час ембріонального розвитку.