Пекельнi Борошна• 19 июля 2024
мутна вода в чайнику
раніше періодично накип в чайнику - я помила і все ок. але це був накип як частинки тверді.
а тут просто мутна вода.
я помила 30 раз. сік лимона видавила і прокипятила - все одно мутна вода в чайнику.
внизу є такий трошки невеликий наліт, але навіть вчора вода була ок.
а тут просто різко постійно мутна вода.
як ще можна виправити?
а тут просто мутна вода.
а тут просто різко постійно мутна вода.
як ще можна виправити?
Колдунья-вещунья• 19 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
цьому 4 місяці
Вода из под крана или бутылированная?
Метровий сантиметр• 19 июля 2024
Можна соди добавить в воду і прокип´ятити 3 столові ложки на чайник. Потім іще раз прокип´ятити просто воду і можна користуватися далі.
Можна так само з лимонною кислотою три ложки в воду і кип´ятити чайник.
Пекельнi Борошна
• 19 июля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вода из под крана или бутылированная?
бутилки.
я вже різну пробувала -- однаково
Кашпо• 19 июля 2024
Попробуйте в другой ёмкости закепять воду и посмотрите какая она будет, мутная или прозрачная. Может дело в самой воде, если как Вы пишите, Вашему чайнику 4 месяца.