Бамбарбия! Кергуду.• 20 ноября 2025

Посоветуйте зарядную станцию недорогую

Так что бы ноут заряжать
АБВГДейка• 20 ноября 2025
Недорогих нет
есть только дорогие
З бісиками• 20 ноября 2025
Китайские не берите.
Они песок насыпают для веса.
Незламна• 20 ноября 2025
Блюетти ЕB3A, около 12000 грн
АБВГДейка• 20 ноября 2025
Ответ дляЗ бісиками
Китайские не берите.
Они песок насыпают для веса.
Сейчас все китайские
Щира українка• 20 ноября 2025
для мене у виборі головне, щоб швидко можно було зарядити (до 2х годин).
Скорая помощь• 20 ноября 2025
Дешёвые не берите, сколько квартир уже сгорело, недавно в новоселках новостроек, взрываются при зарядке и пипец
АБВГДейка• 20 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Если мозгов нет, то и спички опасно в кв хранить
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 ноября 2025
Ответ дляСкорая помощь
Ага, в удлинители и тройники понавтыкают, а потом взрывается
АБВГДэшница• 20 ноября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну так это те, кто кричал в школе: зачем мне эта учеба? Где мне это пригодится? Теперь не могут сопоставить мощность прибора с потребляемой мощностью
Файна дівка• 20 ноября 2025
Ответ дляНезламна
Блюетти ЕB3A, около 12000 грн
Її на багато вистачає? Телек потягне?
Впертий волонтер• 12 декабря 2025
Segway Lumina 500, ціни від 12 тисяч грн в залежності від магазинів. Вагомий плюс в тому що з 0 до 100% заряджає за 1 годину 15 хв, за 7-8 годин без світла, при максимальному навантаженні що мені потрібно було, найбільше що я змогла розрядити її то це до 48%. Користуюся вже майже 2 місяці, вона в мене постійно включена, в той момент коли світло дають заряджається і далі працює як ДБЖ. Але підключена до стабілізатора а стабілізатор вже в розетку - у нас часто у часи коли є світло напруга 160-170В. Нічим не уступає екофло, якість цієї фірми гарна і трішки дешевша ніж екофло. Багато знайомих після мене купили станції ції фірми (такі самі і мощніші) і всі довольні
автор Бамбарбия! Кергуду. • 12 декабря 2025
Ответ дляВпертий волонтер
Дуже дякую