Мудробаба• 13 декабря 2025

Продала квартиру в Києві

Питання, де краще купити нерухомість на західній Україні?
Однозначно• 14 декабря 2025
Ответ дляПомидорина
Очень хорошо, привыкаешь к чистому воздуху, много двигаться, инфраструктура в пешей доступности (плаваем по три раза в неделю), отсутствие пробок итд.
Это собиралась на пенси жить в Ялте, хотя до пенсии мне далеко, то надеюсь верю,

тяжкаялюдина• 14 декабря 2025
Ответ дляМафиозная
Карту України купіть для початку. Яким боком Чернівці до Західної?
Черновцы раньше входили в состав Австро - Венгрии
Так что гораздо западнее Киева
автор Мудробаба • 14 декабря 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Новый ЖК?
Дом 2017, возле НАУ , 44 метра продала за 65 к, с базовым ремонтом
автор Мудробаба • 14 декабря 2025
Ответ дляКто крайний?
Ми теж одну продали, дивимося Франик, в Ужгороді ціни дуже високі((
Мукачево теж розглядала, але по відгукам не дуже
В Мукачево + що аеропорт будують
автор Мудробаба • 14 декабря 2025
Ответ дляМрію про пончик
Який там актив від маленької квартири?
5 тисяч в місяць отримувати?
14 тис
Мрію про пончик• 14 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
14 тис
Це в новобудові квартира ?
Кто крайний?• 14 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
В Мукачево + що аеропорт будують
прикольно, не знала цього
да і не була я там ніколи
почитала, що частина мешканців не дуже, багато циган, не всім подобається, але якщо честно, то мені б краще серед циган, ніж Київ під обстрілами, без світла, тепла , води теж майже немає при відключеннях((

Кто крайний?• 14 декабря 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Купить квартиру во Львове, сдавать и снимать где захочется. Хоть в Трускавце, хоть в Ужгороде. Война закончится, цены во Львове удержатся на уровне, а в том же Ужгороде - не факт.
Чому так думаєте?
Навряд ціна на західній упадуть
автор Мудробаба • 14 декабря 2025
Ответ дляМрію про пончик
Це в новобудові квартира ?
Не знаю чи новобудовою вважати цей будинок, 2013 зданий в експлуатацію
Мрію про пончик• 15 декабря 2025
Ответ дляМудробаба
Так це новобудова звісно
Спілий баклажан• 07 января в 15:34
Ответ дляМудробаба
Дивлюсь ціни і не знаю чи вистачить чи треба ще одну продавати в Києві, щоб купити в Ужгороді. Чоловік проти продати його маленьку квартиру
Чому Вас зациклило на Ужгороді??
Дивиться також інші регіони - Хмельничина, Тернопільщина.