Вмію заміряти найкраще• 19 июля 2024

Уявіть, що вас попросили посидіти з дитиною. І ця дитина - маленька ви.

Щоб ви разом робили?
Аноним ФЕЯ• 19 июля 2024
Собирали бы конструктор. Еще бы рассказала, что нужно слушать себя, а не маму, и делать, как сердце велит

Лика-прилипка• 19 июля 2024
Принесла б якісь солодощі, цікаву книжку в подарунок і залишила в спокої.
Я років з 5 обожнювала читати, мене без проблем залишали саму дома з книжкою і печивом)
КарамбОлька• 19 июля 2024
Я б с собой маленькой не осталась
Библиотекарь• 19 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Щось мені шкода цю людину, могли б піти палити сарай, причому попередивши про це батьків, лазити по дахам, ганяти на роликах, стрибати з тарзанки в Десну, в карти грати, рибу ловити, на човні кататись, але все дуже швидко, можливо, одночасно.
Я б для себе теж це організувала)

Мене бачили і робили чемною, милою дівчинкою, а в мені завжди жила оця бешкетниця, але вона немала виходу )))
Пульт от линолеума• 19 июля 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Я б для себе теж це організувала)

Ця бешкетниця, це частина мене, більша і найкраща, яка не боїться бути собою, йде вперед, в своїй безсташній, не завжди логічній манері, купається у фонтанах на площах великих міст, валяється в снігу, підставляє плаче, коли складно і може дати по пиці за своїх. І так 43 роки поспіль.
Библиотекарь• 19 июля 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Гарно🤍
дякую аж підскакую• 19 июля 2024
Ответ дляМиззери
Это ж интересно с самой собой маленькой побыть
Нет, если честно)
Показушница• 20 июля 2024
Сиділи б поруч, гралися у щось і розмовляли