Прокачую сідниці• 20 июля 2024

про власний магазин. пром, етсі

є продавці на пром? як у вас з продажами? яка ніша? дивлюсь в сторону етсі, але складно щось...лякає. на пром простіше, але у нас війна в країні все таки, говорять весь час що продажі впали.
КвартираЧья• 20 июля 2024
Продажи и на етси без вливания в рекламу будут нулевые. И налоги с комиссиями на етси съедают 40-50% от заработка, это ещё без учёта наших налогов (там все непонятно и неоднозначно, шоб не -19.5% ещё наших налогов, если поймают). Чтоб вы понимали, какие цены там надо ставить
Харчовий тріль• 20 июля 2024
зараз не знаю за етсі, в мене років 10 тому там був магазин біжутерії, прождажі були ок, допоки новий менеджмент не вирішив завалити платформу китайськими товарами, там все змінилося, просто більше товари не з´являлися перед очима покупців, закрила.
автор Прокачую сідниці • 20 июля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
так отож що платформа для хенд мейду, а бізнесменів там неміряно. які на потік саме працюють і здоровенні магазини у них і обороти, а за ними реальним хендмейдерам взагалі як працювати..і звідки брати гроші на рекламу і як конкурувати нормально. треш якийсь..
Харчовий тріль• 20 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
так, це дуже сумно. був хоч один майданчик для креативу й рукоділля й той перетворили на аліекспрес. Нащо, якщо вже є аліекспрес...
Верочка 100%• 20 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Может посмотрите в сторону Амазон хенд мейд
автор Прокачую сідниці • 20 июля 2024
Ответ дляВерочка 100%
подивлюсь що там, дякую)
Свідок Перемоги• 20 июля 2024
Теж закрила магазин на етсі. Задовбали
автор Прокачую сідниці • 20 июля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Теж закрила магазин на етсі. Задовбали
що продавали ? я так підозрюю що на рекламу і податки більше йде ніж сам прибуток продавцеві.
Гомосноб• 20 июля 2024
Етси не принимала продавцов с Украины. Чтобы там работать, нужно иметь своё личное дело. Пром... Быть перекупом?..Но и везде нужно платить за услуги. Хотите работать в инете, создайте свой сайт))
Свідок Перемоги• 20 июля 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
100% плюс посередники через PayPal були. Продавали аксесуари для зберігання біжутерії з тканини. Як закрили, так я видохнула. Бо як нове ’покращення’ на етсі, то вважайте що ви вже в мінусі.
Stefan-ua• 21 июля 2024
Удалено администрацией...