Мадам Подлинник• 12 декабря 2024

Хто пам‘ятає мою тему про шоурум в селі?

Хто не пам‘ятає, коротко:
Смт Закарпаття, 9 тис населення. Я відкрила магазин з товарами Зара і дитячий магазин з Картерс, Манго і Зара. Бізнес не пішов.. спочатку по інтернету якось йшло, а в селі ніяк.
Онлайн на торгових майданчиках товар продавався добре, але потім політика майданчиків змінилася і продажі впали.
Магазин був просто як склад. Щось рідко продавалося онлайн.
З часів війни товар не закуповувала. Багато залишків..
Над тим щоб здати в оренду думала, але руки не дійшли і не знала ле складу ті залишки.
А учора прийшла дівчинка фотограф і хоче зняти його в оренду як фотостудію.
У магазині є незручності, в туалет треба іти кругом з вулиці через задні двері. Або через магазин моєї мами, за умовою що вона на роботі.
Чоловік запропонував 5000 грн в місяць + окремий лічильрик на світло і кондиціонер.
Вона хоче прибирати всі вішаки, стелажі, і тд
І робити ремонт. Хоче щоб лічильник поставили ми за свій рахунок.
Я прийшла порадитися. Варто воно чи ні?
Вона візьме на 2-3 місяці, а потім з‘їде бо це село. А в мене будуть голі стіни, а не магазин.
В оренду хоче великий зал, дитячий залишається.
В нього маю варіант свій товар згрузити
Поговоріть зі мною
Фантазерша• 12 декабря 2024
Шоу рум в смт на 9 тис человек?
Троллите?
По теме в таких случаях подписывают договор, в котором устанавливается срок аренды и арендатор не может просто взять и уйти через 2-3 месяца в одностороннем порядке расторгнув договор.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Шоу рум в смт на 9 тис человек?
Троллите?
І який термін встановити розумно?
Фантазерша• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
І який термін встановити розумно?
Год и так чтобы уведомить вас должны были письменно за 2 месяца, если она не захочет продлевать договор не следующий год.
Ana Reina• 12 декабря 2024
Подумайте, стоят ли ваши усилия 15 тыс грн
Пульт от линолеума• 12 декабря 2024
а чого ви не хочете спробувати продавати у прямих ефірах в тік-ток? я дивлюся багато хто так робить, і продаж успішний, від секонду до бренду.
АБВГДэшница• 12 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Шоу рум в смт на 9 тис человек?
Троллите?
Фотостудія звучить перспективніше, думаєте?)
Мейк-ап форева• 12 декабря 2024
Село 9 тис населення?

У нас місто на 15 тисяч населення)
Був магазин з фірмовими речами, дівчата закрилися, не вигідно тримати продавця весь день, тепер тільки ведуть сторінки в ТГ, інста і тікток, щодня стріми, показують товар в наявності, продажі є, відправка раз на кілька днів
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляAna Reina
Та це взагалі ні про що…
Але він стоїть без діла. Мені здається краще здати його як магазин. Він має ремонт, стелажі, диван, дзеркало примірочні, склад, інтернет, теплу підлогу на дровах, тобто тепло є і без світла, камери спостереження. Можна і 8 тисяч просити.
І коли з‘їдуть то магазином він і залишиться.
А тут 5 тисяч і ще хоче щоб я ій лічильник прдставила і ремонт робитиме, лишить потім голі стіни. Щось не знаю
Мальовнича даль• 12 декабря 2024
Ответ дляAna Reina
а які такі ’усілія’, вішаки поприбирати?
автор, здавайте, всеодно без діла стоїть
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляПульт от линолеума
Я не харизматична. Колись фоткала на собі і продавала в інсті. Але і років стало більше, під 40 і зайвих кг набрала. Не те)
А модель не потягну)
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Не думаю) чесно)
Фантазерша• 12 декабря 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Нет, конечно.
Вообще интересно, как люди планируют свою работу. Я не экономист, но понимаю что надо прикинуть сколько людей к тебе прийдет в месяц. Сколько должно прийти, чтобы ты просто закрыл свои обязательные платежи и сколько еще должно прийти, чтобы ты что-то заработал.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Село 9 тис населення?

У нас місто на 15 тисяч населення)
Інста була але заглохла..
Спочатку мені подобалося. Так тішило, що замовлення в Киів, Харків, Одесу та ін
В селі не потрібно, а в такі великі міста замовляють. Але інста неактивна, а інші торгівельні майданчики таку комісію встановили, що просто. І ніяк не можна вплинути на те щоб підтяти товар, крім покупки в них реклами.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляМальовнича даль
Демонтувати.
Вони кріпилися до стіни.
Назад не повернути потім. І стіни буду білі або чорно-білі коли фотограф з‘їде.
Чи не краще спробувати здати його магазином без переробки?
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Заробітки 5 тисяч гривень?
Блін у світі технологій …
Люди блін (((((((
Просто каралева• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Інста була але заглохла..
Так активуйте інстаграм, підключіть рекламу, в чому проблема? Тим більше ви кажете, що в інсті продажі були.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Заробітки 5 тисяч гривень?
Блін у світі технологій …
Люди блін (((((((
Не розумію що саме ви хотіли сказати?
Який звязок технологій і оренди?
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Товар застарів. Деяким сукням 4-5 років
Варто спробувати?
Мальовнича даль• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Демонтувати.
Вони кріпилися до стіни.
а шо, хтось хоче зняти його магазином?
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Не розумію що саме ви хотіли сказати?
Який звязок технологій і оренди?
Навіщо вам те приміщення і гемору на 5 тис грн ?
Даю справку• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Та це взагалі ні про що…
Просити можна, а чи дадуть?
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Приміщення моє. Ми з чоловіком побудували його.
От і думаємо що робити:
1. Хай лежить без діла
2. Здати його магазином без пееробки
3. Здати фотографу і нехай робить що хоче
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
От і думаємо що робити:
1. Хай лежить без діла
2. Здати його магазином без пееробки
Здайте тим хто більше грошей дасть і підпишіть оф договір і всі умови пропишіть. Шкода щоб простоював
Бажаю вам успіху.
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Заробітки 5 тисяч гривень?
Блін у світі технологій …
Люди блін (((((((
Підкажіть як і на чому зараз можна заробляти?
ЖаннаНеАгузарова• 12 декабря 2024
Ответ дляМадам Подлинник
От і думаємо що робити:
1. Хай лежить без діла
2. Здати його магазином без пееробки
А ви не хотіли б продуктовий магазин відкрити?
Алина-1240• 12 декабря 2024
Откройте магазинчик всякой всячинки,которая реально нужна людям.кому те каблуцяры в селе нужны
Мальовнича даль• 12 декабря 2024
Ну фотостудія може й підти. Це правда пізно та фотографиня всполошилася, зараз би на новорічних декораціях бабла б настригла, а так, коли вона тепер відкриється? Тоже ще та бізнесменка)
Задолбулька• 12 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Ви уявляти, скільки треба зливати на рекламу в інстаграм? Як зараз там тяжко прожавати а не те що вийт єи в плюс.
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляДаю справку
Просити можна, а чи дадуть?
Не запитувала
Поряд є магазин в радянському приміщенні з ширпотребом, там ні камер, ні вішаків, ні інтернету, ні тепла (буржуйка), і менша площа то 5 тис оренда. І той магазин тримається. А я без плати оренди не протрималася
автор Мадам Подлинник • 12 декабря 2024
Ответ дляМальовнича даль
а шо, хтось хоче зняти його магазином?
Я не пропонувала поки що. Але думаю що це реально