Бодіпозітівна• 19 июля 2024

В догонку попередньої теми, чи не жалкую, що залишилась в Україні

В догонку попередньої теми, чи жалкую , що я не виїхала з України, не жалкую , там де я знаходжусь дякуючи Богу і ЗСУ все спокійно🙏🏻! А чому не виїхала, тому що бізнес тут в котрий я вклала душу , роки і кошти, в мене крафтова пекарня. І ще скажу в мене друзі котрі мають крамниці , ресторани, аграрії, виробництва, млини, с/г техніка котра коштує міліони , всі залишились тут, працюють обробляють землю, сажають , вирощують в теплицях всі тут і діти і сім‘ї . І всі чекають , допомагаємо ЗСУ! Тому що мені вже за 40 , а деяким вже за 50 і 60 , люди котрі починали в 90 -х , так просто все не залишать, до нас навіть переїхали з під Донецька аграрії з с/г технікою, а там мільярди вкладені ! Я не проти захоче донька навчатися закордоном , буде навчатися. Але мене закордоном ні хто не чекає.
П.С. І я не лох , що залишилась Дома, нам дуже важко , але ми тримаємось 🙏🏻!!!
Вмію заміряти найкраще• 19 июля 2024
Це добре, шо у вас дім цілий, а я майже в 47 років поїхала, після ракети у будинок
Xвостокрутелка• 19 июля 2024
А чого вдогонку?))
Кудлата хмаринка• 19 июля 2024
Так и отлично, живите и наслаждайтесь
автор Бодіпозітівна • 19 июля 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Тому я і не їхала, не хочу займати місце тому кому більш потрібніше🙏🏻
ФсеСама• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
У вас якийсь набір кліше в кожному реченні. Якщо їдете за власний кошт, то нічиє місце не займаєте. Якщо на вагах бізнес і спокійне звичне життя, то я б не прив´язувалася до бізнесу , бо потім ще одного життя не буде, щоб надолужити втрачене
автор Бодіпозітівна • 19 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Так и отлично, живите и наслаждайтесь
Ми не насолоджуємось , ми працюємо в два рази більше чим потрібно, тому що ми повинні вижити
Natalia505• 19 июля 2024
Гарно написали, автор. Якось я навіть вами запишалась.
автор Бодіпозітівна • 19 июля 2024
Ответ дляФсеСама
Якщо я виїду за кордон не хай за свої кошти і що далі наскільки мені їх хватить, що мене там чекає , де в такі роки влаштуватися там?
ФсеСама• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
А насолоджуватися коли будете?
Та прям багіня• 19 июля 2024
Боже, как чудесно, что с такими отключениями у Вас бизнес функционирует. А мы будем закрываться.
Кудлата хмаринка• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Зачем вам выезжать, у вас и дома все хорошо
Стефанія• 19 июля 2024
Ви для єдиного марафону сценарії часом не пишете?Бо оце прочитала стартпост- ніби 1+1 подивилась…
БоВжеВільна• 19 июля 2024
Вам в той теме места не хватило высказаться, что пришлось новую создавать?
Natalia505• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Я б розглядала закордонний будинок пристарілих, без пенсій (те що нам обіцяють) і великих статків, (яких в мене немає), в старості тут не вижити. Мене лякає бідна, страшна, українська старість.
ФсеСама• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Це в які такі роки, за 40? Якраз прекрасний вік для всього. Влаштуватися можна всюди, як і відкрити свій бізнес ´, дрібних підприємців, особливо тих, що щось роблять власноруч, дуже підтримують
автор Бодіпозітівна • 19 июля 2024
Ответ дляФсеСама
А насолоджуватися коли будете?
Насолодження може бути і тут, ранішній прихід до сонця , можливо і вночі , кава на ґанку пекарні , улюблена праця, вдячні клієнти за свіжевипечений хліб, пампушок, круасан , бріоші, донька вискочить на плечі теж радість🙏🏻, вино і сир я теж найду, і кіно схожу. Трохи сумбурно пишу, але я така є
Кудлата хмаринка• 19 июля 2024
Ответ дляNatalia505
А с какого перепугу вам будет закордонный будинок престарелых? Такие дома платные и не каждый европеец может себе его позволить
Йосип_молодий• 19 июля 2024
Автор, це чудово, що маєте справу життя, яка вас кормить і допомагає нашій економіці вистояти! Прикро дуже, що держава наша по-справжньому наших підприємців не підтримувала ніколи((

Ви все вірно написали: не можна про кожного сказати ’кидай все і їдь’, бо у кожного своя власна ситуація.
Ви молодець велика, сил вам!

В той же час багато наших людей, виїхавши відкрили свій бізнес в інших країнах і працюють там - це теж не легко і викликає захоплення. Тому вік ваш - то не критично, як ви написали)
ФсеСама• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Ви ж пишете, що не насолоджуєтеся.
Natalia505• 19 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Можна я не буду відповідати? Дякую.
Рву и мечу• 19 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Стесняюсь спросить: а чем вы собираетесь за дом престарелых там платить? Это очень дорого
Кудлата хмаринка• 19 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Можна я не буду відповідати? Дякую.
Да без проблем, конечно
автор Бодіпозітівна • 19 июля 2024
Ответ дляФсеСама
Ви ж пишете, що не насолоджуєтеся.
А в чому Ваша насолода, я написала про свою
Кудлата хмаринка• 19 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Люди не в курсе, думают, что все бесплатно
Рву и мечу• 19 июля 2024
Судя по вашим поста , автор, вы ещё сами не определились лох вы или нет).
Пампушечка• 19 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Может украинской недвижимостью, раз там все
ФсеСама• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
В мене їх багато, з основного подорожі - море, океан, гори і пов´язані з цим види спорту. Якщо мене цього позбавити, то зникає будь-яке натхнення до роботи. В світі стільки цікавого і прекрасного, що все хочеться побачити.
Кудлата хмаринка• 19 июля 2024
Ответ дляПампушечка
Украинской недвижимостью хватит пару месяц проживания там оплатить. Ну и сначала гражданство надо получить
Natalia505• 19 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Може, автор. Але дуже багато людей зараз зачиняється. Я вашого типажу і завжди шукаю позитив але чомусь від останніх новин якось тошно. Діти подруг всі їдуть за кордон, молодь не лишається. Навіть уявити складно хто буде тут працювати в майбутньому.
Рву и мечу• 19 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Меня эти люди удивляют, если честно.
Уже же все или сами выехали или брат/сестра/кума - и можно все узнать из первых уст. Но нет - все ещё живут в своих картинках в голове...
Одна сегодня в другой теме про Италию писала - как классно там живёт её брат. Ещё такую же нищую и коррумпированную Италию нам в пример не ставили).
Другая в дом престарелых собирается...