Бавовнятко• 21 июля 2024

А чи знаєте ви випадки, коли чоловік жалкував, що пішов із сім´ї?

Просто поговорити, бо важко переживаю розлучення.
Міряю від одиниці• 21 июля 2024
Ні

Барвіночка• 21 июля 2024
Знаю. Но дороги назад уже не было, мучился с новой женой
Поторописька• 21 июля 2024
Мужчины вообще о чем-то жалеют?))
Уходя дверю не хлопать• 21 июля 2024
А вам треба, щоб пожалкував і прибіг? Він якщо і прибіжить, то не тому, що кохає, а тому, що треба буде десь пересидіти, до наступної любові. Воно вам треба? Коли кохає, то не йде
Yasya_1306• 21 июля 2024
Звісно є такі випадки
Скорая помощь• 21 июля 2024
Дивлячись куди пішов і як жив з попередньою жінкою.Все пізнається в порівнянні , автор.Знаю такі випадки
автор Бавовнятко • 21 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Розумію це, але поки не можу прийняти і відпустити. Хочеться, щоб зробив переоцінку того, що мав і пожалкував.

Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 июля 2024
Один знаю в моєму оточенні у близьких друзів, пішов до іншої, розлучився і одружився зразу на ній, народилася дитина і через рік він повернувся до першої дружини. Наче все добре в них, вона простила і ще другу дитину народили, давно це було, зараз ніби й не з ними…
Уходя дверю не хлопать• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Розумію))
Я от з чоловіком розлучаюсь. Він шокований був, не хотів, а потім він щось там подумав і прийняв, то мені трохи сумно стало, що так швидко відпускає, хоча він мені не потрібен. Баби - дури🙈😂
Не думайте про це. Живіть для себе, будьте щасливою, його переоцінка вам не допоможе.
ПриснитсяЖЕ• 21 июля 2024
Довго були в шлюбі? Діти є?
Путающаяся• 21 июля 2024
Это не должно вас волновать. Учитесь жить без него и в кайф.
Бабо-лебідка• 21 июля 2024
Да. Мой батя. Понял что такого козла и альфонса никто больше кроме моей мамы дуры терпеть и обсасывать не будет. Вернулся через три года. Мать до сих пор ненавижу что приняла его обратно.
автор Бавовнятко • 21 июля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Довго були в шлюбі? Діти є?
18 років. 2 дітей.
Ліньки гуглить• 21 июля 2024
До подруги повернувся чоловік через кілька років. Але він йшов від неї не до іншої жінки і зрад не було. Прийняла, не дорікала, живуть, бізнес є, донька підростає, навчились домовлятись ц чути один одного
Ліньки гуглить• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
18 років. 2 дітей.
Так а чого пішов? Дітей забрав?
автор Бавовнятко • 21 июля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А чому ненавидите? Мої діти мріють, щоб жити як раніше ....
кураГАЛЯ• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Сделает обязательно, и еще придет проситься назад. Но это работают лишь тогда когда вам становится пофигу и он больше не подпитывается вашей энергией. Почитайте про методику отстранения. Через месяц прибежит, принимать обратно или нет, дело ваше. Есть миллион семей кто принял обратно, но прежде чем принять, вы должны проработать себя, полюбить и принимать назад на своих условиях, стать стервой если хотите, но больше не растворятся в отношениях, к таким мужики и липнут как банный лист.
автор Бавовнятко • 21 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Так а чого пішов? Дітей забрав?
Розлюбив. Діти зі мною.
Ліньки гуглить• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Розлюбив. Діти зі мною.
Пусічка. Но дітей хоч не розлюбив? Чи ви займаєтесь? Собі цікаві?

Качка в тапцях• 21 июля 2024
Отец мой пожалел, что ушёл от матери, но это случилось через 7 лет после ухода. Пришёл к маме проситься обратно, но мама его послала куда подальше. Он, умничка, не растерялся, и через пару недель женился на следующей, а потом ещё и ещё были...
автор Бавовнятко • 21 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я щоб це якось пережити виїхала з дітьми. Тому він їх не бачить. Спілкується по телефону. І відчувається ,що для галочки.
Болить мені і за дітей через це. Ми стали його минулим. Будує майбутнє з іншою.
А я кумедна• 21 июля 2024
Знаю: потому что с азартом тр@хаться на стороне с романтикой это не то же самое, что вести совместный быт и притираться опять.
Ліньки гуглить• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
А, так він почав ахаться зі свіжим тілом. Нащо таке приймати потім. Почніть жити. Подайте на аліменти. Не жалійте його, а чітко думайте про дітей. Знайдіть себе нову. То ж не біда. У вас є шанс бути коханою, а не використаною.
Бронетапці• 21 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А если хотел уйти и не ушел,то такой же вариант развития событий?
автор Бавовнятко • 21 июля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я себе жалію))) Не його. Як на зло все погане зтерлося з пам´яті і зараз впливають лише теплі і гарні моменти нашого подружнього життя. Тому і важко прийняти, що у мене вже цього немає. А до нових стосунків не готова зовсім.
Ліньки гуглить• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Не шукайте погане. Ви змінюйтесь. Вам же не так багато років.
Ліньки гуглить• 21 июля 2024
І домовтесь, що хоча б день на тиждень діти будуть у нього.
Не люблю натовп• 21 июля 2024
Один знакомый женился на женщине, ровеснице дочери, родили ребенка во втором браке, а потом глядя на взрослых детей от первого брака и внуков, и на ребенка от второго брака, ровесника внуков, причитал, ’ну зачем мне это надо было’, круги нарезал вокруг первой жены, но поезд ушел давно. Другой, после нескольких лет брака орал второй жене, что она с ним из-за денег, наверное очень счастлив с молодой женой.
Не люблю натовп• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Может так и будет, но на это надо время, не факт, что оно вам тогда надо будет. Отпустите.
Бабо-лебідка• 21 июля 2024
Ответ дляБавовнятко
Этот козел мне всю жизнь испоганил. Матушке ещё клэпки хватило на него квартиру переписать. Это ад был а не жизнь