Бавовнятко• 21 июля 2024
А чи знаєте ви випадки, коли чоловік жалкував, що пішов із сім´ї?
Просто поговорити, бо важко переживаю розлучення.
ГейТуда• 21 июля 2024
Ответ дляПоторописька
Мужчины вообще о чем-то жалеют?))
Представьте себе, да
ГейТуда• 21 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А вам треба, щоб пожалкував і прибіг? Він якщо і прибіжить, то не тому, що кохає, а тому, що треба буде десь пересидіти, до наступної любові. Воно вам треба? Коли кохає, то не йде
Мой бывший муж вернулся по другим причинам. Но через 4 мес. после возвращения опять ушел
Мавка• 21 июля 2024
Отец пытался вернуться, но мама была против. Знаю много пар которые сходились повторно но увы ничем хорошим это не закончилось
Тра Ля Ля• 21 июля 2024
Не думайте про це. Полийте усі мости бензином і гарненько підпаліть. ’Умерла так умерла’.