Ищу-брожу• 21 июля 2024
Шо краще, біфрен чи адаптол?
Розумію, що таких тем вже було багато. Але комусь щось з цього допомагає чи це даремне викидання грошей?
ПочтальЁнша• 21 июля 2024
Моя знайома перепробувала такого безліч. Дарма викинуті гроші і одне і друге (
Миллениалка• 21 июля 2024
Біфрен допомагає зняти тривогу, бо там фенібут, яким психіатри лікують тривожність, коли спазм в сонячному сплетінні від тривоги приймаю, адаптол не пробувала
Луковая• 21 июля 2024
Нічого не допомагає з вище перелічених, якщо потрібна допомога, краще консультуйтеся з невропатологом.