Кудесница_с_пургеном• Изменено 21 июля 2024

Чи можу я канали зуба лікувати в одній клініці, а воронку в іншій

Бо в першій клініці коронка дуже дорога

В одній клініці є класний стоматолог

А в іншій клініці спеціалізуються на коронках і там дешевше , навіть є обладнання що сканує зуби
Садова гойдалка• 21 июля 2024
Як хочете

FluffuRana• 21 июля 2024
Можна, звісно.
Країна мрій• 21 июля 2024
Мне в клинике один врач лечил только каналы, остальное другой врач. Тот же принцип и с разными клиниками.
vikohka• 21 июля 2024
нe дай мать Господь, имeть в окружeнии такого чeловeка как вы!!! 100500 тeма!
автор Кудесница_с_пургеном • 21 июля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Дякую вам