Грабля• 22 июля 2024
Пошкодували, що народили від свого партнера?
Скажіть, чи вважаєте ви озираючись вже на свій досвід, що правильно обрали чоловіка з яким народили дітей?
Чую багато думок з приводу «треба було дивитись від кого народжуєш» і думаю, а чи справді жінка може все побачити і продумати завчасно. Ви як вважаєте?
Чи не розчарували вас ваші чоловіки в період батьківства? Чи допомогали під час вагітності?
Лукава Кішка• 22 июля 2024
Мені здається, при виборі треба звертати увагу на такі речі:
1. Чи він добрий і чи терплячий
2. Як спілкується з іншими дітьми, чи йому цікаво, чи може їх зайняти, доступно щось пояснити
3. Чи займається побутом разом з вами
4. Чи має чітку орієнтацію на сімʼю і дітей (а не «давай спробуємо»)
5. Як піклується про вас, як поводиться коли вам погано, як реагує, коли ви не в кращій формі (умовно, коли у вас рвота/ соплі/ діарея, чи не гидує)
Я з першого дня знайомства знала, що мій чоловік буде хорошим татом, так і вийшло.
1. Чи він добрий і чи терплячий
3. Чи займається побутом разом з вами
Липка-прилипка• 22 июля 2024
А хто зрозумів до планування дитини, що чоловік є не тим з ким хотілося б мати спільну дитину, що робили?
Грабля
• 22 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Розлучатись думаю(
Краще розлучитись до народження чим потім мати статус матері-одиначки.
По яким критеріям зрозуміли, що він не той?
Липка-прилипка• 22 июля 2024
Дітей не любить, допомоги по дому майже ніякої, фінінасова сторона також під питанням, продукти та комунальні послуги тільки сплачує, все інше - меблі, техніка не приймає участі.
Айпишница• 23 июля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
жалкуєте, що в вас є дитина? тобто, краще, щоб її не було
Так. А що, так не можна? Я вам більше скажу, зараз, проживши життя я зрозуміла, що найкраще що можуть дати батьки своїм дітям - не народжувати їх. Життя не варте того, аби його жити.