Уси Пуси• 22 июля 2024

Чому зараз всі переходять на Temu?

Чим він краще Аліка?
З родзинкою• 22 июля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Самое смешное, я в Киеве живу
тоді через Львів:)
З родзинкою• 22 июля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Цікаво, чому вам ’рука-ліцо’ смайл вліпили)
Лише таким способом виходить замовляти з Алі в південні міста)
Львів
ДаЗдраПерма• 22 июля 2024
Ответ дляЗ родзинкою
тоді через Львів:)
Заказала на тему , пришло через 2.5 недели. С Али так быстро никогда ничего не приходило. Уже пару раз делала заказ.
Бриджит_Фрикандо• 22 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
З однієї сторони ви праві, а з іншої - то нам прийдеться відмовитись від 80 % а можливо і більше, всього чим ми користуємося.
Та пользуйтесь, конечно, у нас ничего своего уже не осталось, скоро и страны не останется. Всех все устраивает, у всех хаты с краю.
Альдебаран• 22 июля 2024
Єдиний плюс, швидша доставка. А так, якість та сама, товар дорожчий, є мінімальне замовлення. Тому на алі мені краще замовляти.
Любви вам!• 22 июля 2024
купувала там товари. Вони всі одноразові. Дитина просила різні заколки та канцтовари. Все зламалося.
Папина дочка• 22 июля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Якраз хотіла спитати як він, дійсно краще Алі? Реклама весь час на очах
Ніхто не переходить. В них немає сайту і лише додаток на мобільні пристрої. Програма шахрайська, не встановлюйте. Гроші наче не списують, але по відгуках взламують соцмережі та вайбер, телеграм тощо
З родзинкою• 22 июля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Останнім часом у мене все з Аліка їде 10-14 днів.
Папина дочка• 22 июля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Самое смешное, я в Киеве живу
Чоловік на Дніпро замовляє з Алі, але десь вказує чи то Полтаву, чи то ще щось. А фактичну адресу вже нашу в Дніпрі. Інакше не виходить замовляти
Барабан для дорослих• 22 июля 2024
Сьогодні отримала замовлення, всі 4 позиції, все сподобалося, їхало 10 днів, Алі неможу сплачувати,приват не пропускає через подвійну конвертацію.
TANYA 0 0 0 0• 22 июля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Тоді чому країна дозволяє імпорт з країни яка підтримує агресію??????!!!!! Я вам більше скажу на території України є і китайські підприємства які успішно працюють. А те що ви чи я чи пересічний громадянин купить будь який товар ’ made in china’ це не те що капля в морі, а взагалі ніякого сенсу не має
Не танцую- но пою• 22 июля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Это что, скрытая реклама?)) Уже не первая тема мелькает. Китай китайский. Не вздумайте вещи там покупать.
Я не в Украине,но там давно покупаю и все очень нравится