Мотористка• 22 июля 2024

Туреччина чи Шарм? На серпень

Любимо Египет, там риф і гарні екскурсії. Але в Туреччині не були два роки, там гарні текстильні вироби і ближче летіти. Ціни однакові плюс мінус 5-10 тисяч. Дитина хоче на червоне море. Там в серпні дуже спекотно? Але і в Україні 40 50 градусів вже норма
Гуляю босоніж• 22 июля 2024
Я би однозначно вибрала Туреччину

автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Я би однозначно вибрала Туреччину
Дякую
Эта_Шикарна)• 22 июля 2024
Жарко буде і там , і там. Але в Туреччині ще і волога. У мене діти були в серпні в Шармі - 37-38, казали терпимо. У нас вже теж така ж жара.
автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мені здається червоне море красивіше
автор Мотористка • 22 июля 2024
Клімат все одно зміниться у нас впродовж 10 років
Эта_Шикарна)• 22 июля 2024
Ответ дляМотористка
Мені здається червоне море красивіше
Мені теж) Можливо вибрати більш вітряний район? Ми були в кінці червня в Альбатрос Палас - вітерець спасав.
Молода і нерозважлива• 22 июля 2024
Якщо вам подобається Єгипет і 50 градусів спеки то не проблема то летіть в Єгипет. Я особисто люблю Туреччину більше, але беручи до уваги що там дуже багато сусідів неадекватних то обрала б краще Хорватію або Чорногорію.
автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Була теж там! Там супер
Божа кульбабка• 22 июля 2024
Ответ дляМотористка
Мені здається червоне море красивіше
Вам кажется.
Была и в Шарме и на многих пляжах Анталии. Природа, сервис, кухня в 100 раз круче в Турции. И никаких приливов-отливов.

автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Не була в Чорногорії
Лунтик-паунтик• 22 июля 2024
Я выбрала бы Турцию, но я Египет не люблю, то муж любитель из-за него мучаюсь, по поводу погоды ,были там в прошлом году в августе, не чувствуется там жара, отлично в этом плане
автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дякую
Эта_Шикарна)• 22 июля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Вам кажется.
А море червоне красивіше)
автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Вам кажется.
За сервіс знаю. Але в Турції є отелі по сервісу
Божа кульбабка• 22 июля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
А море червоне красивіше)
Если снорклинг или дайвинг (в Хургаде не была, пишу исключительно за Шарм). Заход в море, плавать, играть в мяч, пыгать, нырять - мне это все комфортнее в Средиземном. Цвет тоже у Средиземного и форточки красивее)
Лама_мама• 22 июля 2024
Я обожаю Египет за красное море, но для меня жарковато в августе,поэтому я бы выбрала Турцию
Эта_Шикарна)• 22 июля 2024
Ответ дляБожа кульбабка
З Шарма є теж гарні фотки з бірюзовим морем. Так, звісно снорклінг і підводний світ). Туреччину теж люблю.
Дружная семейка• 22 июля 2024
Выбрала бы Турцию, Эгейское побережье
Египет не люблю
Так точно!• 22 июля 2024
У меня ребенок отказывался плавать в Турции. Там нет рыбок. Сделала ошибку, надо было ехать с ним в Египет.

Турагенція Tourdream• 22 июля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
А які ж в Хорватії чи Чорногорії є готелі, аналогічні турецьким чи египетским та ще ж у такому самому великому асортименті?

Про +50 у Єгипті влітку, то міф. Я особисто не раз була літом у Єгипті, жодного разу не було такої температури не було. Одного разу у Хургаді в середині серпня взагалі було не більше +36 вдень.

А зараз ми відпочиваємо у Туреччині, регіон Кемері, +36-38 та вологість відчувається добре. У Єгипті в цьому плані комфортніше влітку.
Молода і нерозважлива• 22 июля 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream

В старпості ні слова про готель, так що не факт що автора цікавлить саме готельний відпочинок. Я висловила особисто свою думку виходячи зі свого досвіду і вподобань. Вам подобається Єгипет, будь ласка, відпочивайте, а мені не подобається.
автор Мотористка • 22 июля 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream

Підскажіть будь ласка який готель в Туреччині? Я десятки передивилась нічого особливо не сподобалась
Турагенція Tourdream• 23 июля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Та мабудь не важко по постах здогадатися, що автор не апартаменти з кухнею та самостійною готовкой шукає у Туреччині та Єгипті для відпочинку з дитиною ))
Турагенція Tourdream• 23 июля 2024
Ответ дляМотористка
То ж Ви під свої побажання та бюджет шукаєте.
Нам цього разу підійшов Champion holiday village у Бельдібі.
Молода і нерозважлива• 23 июля 2024
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ви послуги надаєте чи намагаєтесь довести людям свою правоту? Здогадуватись що автор хоче ваша робота а не моя.