Перша скрипка• 22 июля 2024
Хочу дати пораду кожній людині яка це прочитає.
Цінуйте кожну хвилинку свого життя, не переймайтеся через пустощі та просто ЖИВІТЬ та ДЯКУЙТЕ за кожну дрібничку, цінуйте її, насолоджуйтесь та просто живіть! Дощик, сніги, сонечко, зміна пори року - це вже привід бути щасливим. А найцінніше це бути здоровим.
Моїй доньці 21 рік і лише кілька днів тому поставили діагноз рак. Всі слова які вище написані - слова моєї донечки, яка в свої 21 вже дуже розумна, та просто добра людина. Так хочеться щоб все було добре, і так не хочеться, щоб існували хвороби та нещастя.
Стрекоза любви• 22 июля 2024
Одне з моїх найзаповітніших бажань дожити до того часу, коли навчаться лікувати рак, так само легко, як застуду.
Вашій дочці швидкого одужання🌷
Перша скрипка
• 22 июля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Автор,помилка виключена?
На жаль так, перепровіряли все від і до. Вже починаємо лікування… Але стадія невтішна, а сили потрібні і головне не падати духом..
Перша скрипка
• 22 июля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вашій дочці швидкого одужання🌷
Мені здається що лікування вже давно є, але це просто не вигідно відкривати нам, простим людям
когдадеЦкие• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
10000%
Стрекоза любви• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Я особисто не вірю і такі теорії змов.
Ви в Україні чи закордоном плануєте лікування?
Шикаю і викаю• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Закордон вивозьте.Там лiкування по страховцi безкоштовне та якiсне.
Маю рацію• 22 июля 2024
Автор, здоровʼя донечці🙏 Сильні слова, ми дійсно не цінуємо те, що маємо.
Наверняка• 22 июля 2024
Здоров´я вашій донечці, а вам сил це пережити і щоб все було добре у вашій родині
Стрибну в гречку• 22 июля 2024
Дай Боже вашій донечці сил і міцного здоров´я! Довгих років їй щасливого життя!
Кудрі кручу сама• 22 июля 2024
Букет троянд• 22 июля 2024
Бадаю Вашій донечці міцного здоров´я. Легкого одужання та щасливих довгих років життя!
Козачка• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Милая моя, сил вам. Девочке вашей здоровья, победы в этой борьбе. Пусть эта гадость останется от вас, пусть Бог поможет, исцелить и укрепит. Обнимаю крепко. Скажите малышке, спасибо от нас всех за такие ценные и важные слова
Домашка• 22 июля 2024
Если нужна помощь -группа Афина жинки проти раку на Фейсбук, порекомендуют , далут совет или отзыв о врачах.
Идеальная оптимистка• 22 июля 2024
Дай Боже швидко вилікуватись Вашій доні! Моя одногрупниця в такому ж віці виявила. Слава Богу вже 17 років минуло, в неї все добре зараз.
Ms. Доброта• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Почему тогда богатые тоже умирают от рака?
Пишу з калідору• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
але ж багато дуже багатих і відомих людей все ще помирають вид раку.
Постійно проходят дослідження.
Милота• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
Від цієї хвороби вмирають супер заможні люди, які можуть дозволити собі любі методи лікування. Помирають діти, помирають тварини.
Сил Вам. Здоров’я дитині🙏🏻
Natalia505• 22 июля 2024
Дякую, автор. Здоров´я ваші донечці. Вам сил, терпіння і перемоги над хворобою, дівчата.
Зам. зав. Анонима• 22 июля 2024
Ответ дляПерша скрипка
знайдіть у фейсбуці групу ’Афіна. Жінки проти раку’
Там можна по тегах знайти все що вас цікавить, включно з реальними відгуками про лікарів, клініки, протоколи. Можна створити свою тему - дівчата дуже учасливі, всі діляться своїм досвідом, це часом життя рятує