TAM-rico• 22 июля 2024

Чому сьогодні ніхто не коментує особливо вчорашнє рішення Байдкна?

Я думала, що сьогодні весь ТГ буде гриміти . На ютубі також , ті , кого слухаю, ані слова. Лише вчора Портніков сказав, що годинник затікав
123-08df• 22 июля 2024
Ответ дляЯриночка2
Ага, только почему одному деду пора на пенсию? Обоим кандидатам пора, они оба старые.
І путіну з лукашенком теж Старі пердуни
Але Байден на їх фоні дуже відрізняється

Limonka11• 22 июля 2024
Ответ дляIrpland
Ой точно, забула що Портніков - то військовий експерт світового масштабу, видатний геополітик і просто порядна людина, якому потрібно довіряти
Ага, зрозуміло, ви ще і без пам´яті. Дякую за увагу.
Argesha• 22 июля 2024
Ответ дляIrpland
Непорядна.
Але й не дурна.
PinkMa• 22 июля 2024
Ответ дляIrpland
Для світової війни нема підстав, то Портніков собі рейтинги набиває як гадалки зі своїми супер заявами. Стратегічно хороший час для нового кандидата, дехто втомився від тих самих облич, дехто вже і забув про замах на Трампа, і американське суспільство готове до жінки-президента.
да неужели. Поэтому Европа активно готовится к войне, потому что нет пидстав. ну да, ну да
Irpland• 22 июля 2024
Ответ дляPinkMa
Ну да, ну да. Скоро війна в Європі і європейці тікають в Канаду/США бо в жовтні все почнеться, годинник тікає.
Ирина_Б_• 22 июля 2024
Мне другое интересно: где сам Байден? ни речи никакой, ни фото, ни видео, подписанная бумажка и все 🤷‍♀️. Куда деда дели?
PinkMa• 22 июля 2024
Ответ дляIrpland
через 3-4-5 лет да
автор TAM-rico • 22 июля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Та отож . Напружуюча тиша
автор TAM-rico • 22 июля 2024
Ответ дляDumky
Що такого може статися щоб почалося масштабне військове протистояння? В росії немає сили на це…
Ну ви серйозно?

автор TAM-rico • 22 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
А де ви його слухаєте? Можна лінка на вчорашні роздуми?
https://www.youtube.com/live/0kLg68XkOzE?si=-j4GhgoFjSL2eJBF
Princess Asya• 22 июля 2024
Камала Харрис демократ. Я могу предположить, что если она победит, то поддержка Украины продолжится. Если выиграет Трамп, то скорее всего будут давить на прекращение войны на хоть каких-то условиях (то есть не нам просто обрубили обеспечение, а типа ’договорились’ - возможность сохранить лицо).

То, что Байден отказался принимать участие в выборах не какая-то супер-непредсказуемость. Не могу сказать, что это вызвало нестабильность. Появился нормальный кандидат от демократов - вот это хорошо.

В Третью Мировую не верю.